افول مانه؛ همه چیز صفر

0 50

ناگلزمن تحت فشار بسیار زیادی قرار گرفته و انتقادات از این مربی جوان رو به افزایش است

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، بایرن مونیخ با ارزش 840 میلیون یورو مقابل آگزبورگ با ارزش کمتر از 100 میلیون یورو؛ تیمی در منطقه سقوط اما نتیجه چه شد؟ باخت یک بر صفر برای شاگردان یولین ناگلزمن. حالا با این شکست، بایرن در 4 بازی متوالی در بوندس لیگا نتوانسته به پیروزی برسد تا 3 برد، 3 تساوی و یک شکست و 3 امتیاز نسبت به دورتموند صدرنشین، در رده چهارم قرار گرفته است.

با این نتایج ناگلزمن تحت فشار بسیار زیادی قرار گرفته و انتقادات از این مربی جوان رو به افزایش است. از طرفی عملکرد سادیو مانه به عنوان خرید جدید و گرانقیمت بایرن هم مورد سوال است چراکه نتوانسته انتظارات را برآورده کند. این بازیکن 30 ساله از دوران اوجش فاصله گرفته و به جای آنکه به فوق ستاره بایرن تبدیل شود، یک چهره منفور میان هواداران شده است.

در بازی مقابل اشتوتگارت او تنها یک شوت به چارچوب داشته که آنقدر ضعیف بود که به راحتی توسط دروازه‌بان حریف برگردانده شد. او حتی یک موقعیت نسبتا تک به تک را به جاگیری اشتباهش از دست داد. این مهاجم سنگالی 3 بار اقدام به دریبل بازیکن حریف کرد که فقط یکی از آنها موفق بود. این بازیکن مجموعا 17 بار توپ از دست داد و بارها و بارها در کنترل توپ دچار اشتباه شد. مانه 4 بار هم روی بازیکن حریف دچار خطا شد و مجموع توپ‌ربایی‌ها، تخریب بازی حریف و دفع توپ‌هایش صفر بود.
عملکرد ضعیف مانه در بازی مقابل آگزبورگ هم ادامه داشت تا این بازیکن سنگالی در 5 بازی گذشته نه گلی زده باشد نه پاس گلی ارسال کرده باشد. او آخرین بار در پیروزی مقابل کلن توانست گلزنی کند. پس از آن روند گلزنی‌هایش متوقف شد و حالا آمادگی و شرایط این بازیکن باعث نگرانی شده است. او کند و تنبل شده و مهارت‌هایی که در لیورپول از خود نشان می‌داد، همگی آب رفته است. در عین حال اشتباهاتش بسیار زیاد شده و او حتی از اصول فوتبال هم فاصله زیادی گرفته است.

بیشتر بخوانید:  امیری همچنان دور از تمرینات گروهی پرسپولیس

در عین حال، مانه خیلی وقت‌ها فعال نیست، فشارش در جلو زمین کم است، دویدنش شلخته است و در واقع کمی تنبل است. احتمالا لیورپول به این حال و روز بایرن می‌خندد. وقتی که مانه این تیم را ترک کرد، یک سال از قراردادش باقی مانده بود و لیورپولی‌ها با فروش این بازیکن 30 به مبلغ 32 میلیون یورو، سود خوبی به جیب زدند. اگر لیورپول می‌توانست دستمزد هفتگی 400 هزار پوندی مورد درخواست مانه را برآورده کند و او می‌خواست همین عملکرد را در آنفیلد داشته باشد، آن موقع لیورپول بازنده بزرگ لقب می‌گرفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.