خلاصه کشتی رحمان عموزاد با جان دیاکومیهالیس از آمریکا + ویدئو

0 11,664

خلاصه کشتی رحمان عموزاد مقابل دیاکومیهالیس در فینال وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان نشان می دهد که نماینده کشور ما با نتیجه 13 بر 8 به پیروزی رسید.

به گزارش سرخ نیوز، کشتی عموزاد در فینال مقابل کشتی گیر آمریکایی بسیار تماشایی بود. کشتی فینال رحمان عموزاد نشان داد که نماینده کشورمان علی رغم سن و سال کم می تواند در سطح جهانی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

کشتی فینال عموزاد نشان می دهد که رحمان در چارچوب فینال وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی صربستان به مصاف جان دیاکومیهالیس رفت و در نهایت با غلبه بر این رقیب قدرتمند آمریکایی به مدال طلای مسابقات دست یافت.

خلاصه کشتی رحمان عموزاد در فینال مقابل جان دیاکومیهالیس نشان می دهد که عموزاد با پیروزی 8 بر 13 مقابل دیاکومیهالیس آمریکایی، موفق به کسب مدال طلا شد.

عموزاد مسیر سختی در رقاب های جهانی پیش رو داشت اما بسیار موفق ظاهر شد و در نیمه نهایی توانست حاجی علی‌اف را شکست داده و به فینال برسد که کار بزرگی بود. مروری بر نتایج رحمان عموزاد تا نیمه نهایی رقابت های جهانی صربستان نشان می دهد که با توجه به قرعه کشی مسابقات جهانی بلگراد، او با از پیش رو برداشتن رقبایی از کره جنوبی، مجارستان، قزاقستان، آذربایجان و آمریکا به مدال طلا رسید.

بیشتر بخوانید:  گزارش زنده مدال‌ها و نتایج کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲ + جدول

رحمان عموزاد

خلاصه کشتی فینال عموزاد

خلاصه کشتی رحمان عموزاد با جان دیاکومیهالیس: در دیدار پایانی وزن ۶۵ کیلوگرم، رحمان عموزاد به مصاف جان دیاکومیهالیس از آمریکا رفت که در یک لحظه، هر دو کشتی گیر چند بار به پل رفتند که در نهایت حساب کار ۸ بر ۶ به نفع کشتی گیر آمریکایی شد. در ادامه کار عموزاد حریف را خاک کرد تا وقت اول با نتیجه ۸ بر ۸ به پایان برسد. در وقت دوم نیز نماینده کشورمان حریف را یک بار حریف را از تشک خارج کرد و دو بار هم او را خاک کرد تا با پیروزی ۱۳ بر ۸ قهرمان جهان شود.

 

ویدئو خلاصه کشتی رحمان عموزاد با جان دیاکومیهالیس از آمریکا

 

فینال رحمان عموزاد با گزارش عامل

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.