قاسم پور و کاکس پس از فینال کشتی صربستان چه گفتند؟

1 2,648

کامران قاسم پور پس از قهرمانی جهان گفت: حریف من بسیار تکنیکی و زرنگ بود و اگر به او امتیاز می دادم طلا از دست رفته بود.

به گزارش سرخ نیوز، کامران قاسمپور قهرمان دو دوره جهان بعد از شکست جیدن کاکس در فینال برای دومین سال متوالی گفت: امیدوارم این طلای من روحیه مردم ایران را که چند روزی است که از شروع مسابقات در انتظار مدال طلا هستند، بالا برده باشد.

قاسم پور در ادامه درباره حضور در فینال مسابقات جهانی صربستان گفت: حریف من حریف بسیار تکنیکی و زرنگ بود. من حتی یک امتیاز هم به او ندادم که می توانست من را در خطر از دست دادن طلا قرار دهد. خوشحالم که آمادگی من برای این مسابقه باعث شد تا مدال طلا را کسب کنم.

جی دن کاکس آمریکایی نیز بعد از این مبارزه گفت:‌ فقط می خواستم پی در پی حمله کنم. من برای به دست آوردن امتیاز یا هر چیزی تمام تلاش خود را کردم. این کشتی احتمالاً بیشترین کاری است در یک کشتی انجام دادم و هیچ امتیازی نگرفتم که نشان دهنده توانایی ها و بهره هوشی رقیبم است.

بیشتر بخوانید:  طلای وزن ۹۲ کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی جهان در انتظار کامران قاسم پور

پس از پایان رقابت فشرده، دو کشتی گیر احترام خود را به یکدیگر نشان دادند. کاکس حتی زمانی که می خواست طبق رسم برای دست دادن به سمت مربی ایران برود او را در آغوش گرفت.

کاکس گفت: نبرد شش دقیقه است و ما هر دو از آن لذت بردیم، برای رسیدن به چیزی که می خواستیم یعنی طلا رقابت کردیم و فشار آوردیم و امروز او به برتری رسید. احترام متقابل زیادی بین ما وجود دارد. من تلاش زیادی کردم تا به اینجا رسیدم و از چیزی پشیمان نیستم.

۱ دیدگاه
  1. بابک می‌گوید

    اجر کاکس با سیدالشهدا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.