پرسپولیسی‌ها به این پرونده ورود نمی‌کنند!

0 464

باشگاه پرسپولیس خیالش از پرونده سینا اسدبیگی راحت است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از همشهری، باشگاه پرسپولیس به پرونده شکایت ذوب‌آهن اصفهان از سینا اسدبیگی بازیکن کنونی سرخ‌های پایتخت ورود نکرده است. باشگاه پرسپولیس می‌گوید این یک دعوا میان باشگاه دیگر و بازیکنی است که مدعی هستند با او قرارداد دارند و تا زمانی که مرجع رسیدگی به این پرونده از پرسپولیس مدارکی را نخواهد در این دعوا دخالت نخواهد کرد.

گفته می‌شود این بازیکن در مذاکره با ذوب‌آهن از طریق واتساپ مدیربرنامه‌اش متن قراردادی را دریافت کرده که آن را امضا کرده و به‌شکل واتساپی توسط مدیربرنامه های این بازیکن آن را ارسال کردند که این متن واتساپی هم در هیات فوتبال به ثبت نرسیده است.

قرارداد سینا اسدبیگی

باشگاه پرسپولیس هم بعد از استعلام مکتوب از هیات فوتبال مبنی‌ بر وضعیت قرارداد این بازیکن اقدام به عقد و ثبت قرارداد با این بازیکن کرده است.

پرسپولیس و سینا اسدبیگی جریمه خواهند شد؟

در خبرها آمده بود که در صورت محکومیت اسدبیگی در این پرونده نتایج بازی‌هایی که برای پرسپولیس بازی کرده به نفع حریفان ۳ بر صفر اعلام می‌شود که این موضوع کاملا رد شده است.

بیشتر بخوانید:  علی دایی دوم دبستان! + عکس

اگر چنین اتفاقی بیفتد این بازیکن ۴ تا ۶ ماه محروم شده و پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته خواهد شد و اصلا این دعوای حقوقی منجر به ۳ بر صفر شدن بازی‌های پرسپولیس نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.