سکوت مربی سابق ایران شکست

0 69

مربی سابق تیم ملی ایران سکوتش را شکست و علیه فدراسیون ایران صحبت کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، ماریو تات مربی سابق تیم ملی کشورمان درباره نحوه برکناری اسکوچیچ از تیم ملی ایران گلایه کرد.

دستیار اسکوچیچ در مصاحبه با شبکه «تی پورتال» کرواسی گفت: دو هفته از برکناری ما گذشته ولی هنوز متوجه چنین اقدام نشدیم. این تصمیم فدراسیون ایران برای ما ناراحت کننده بود چون ما برای رسیدن ایران به این مرحله تلاش زیادی کرده بودیم.

وی افزود: ما در شرایطی که تیم ملی ایران ناامید شده بود به آنها کمک کردیم و آنها را به جای تشکر ما را اخراج کردند. ما توضیحی برای این اقدام فدراسیون ایران نداریم. در طول مسابقات مقدماتی داستان‌های زیادی را می‌شنیدیم و یکی از این داستان‌ها هم نبود اتحاد در تیم بود.

سکوت مربی سابق ایران شکست

تات به اقدام فدراسیون ایران اعتراض کرد، گفت: آنها به من گفتند اخراج اسکوچیچ به دلیل بی‌انضباطی در تیم انجام شده است. سؤال من از آنها این است چگونه تیمی که انضباط ندارد در 18 بازی 15 برد کسب می‌کند؟ ما فقط در یک بازی بی‌اهمیت مقابل کره باختیم چون قبل از آن صعودمان به جام جهانی قطعی شده بود.

بیشتر بخوانید:  اعلام ترکیب نفت مسجد سلیمان برای دیدار مقابل پرسپولیس + شماتیک

دستیار اسکوچیچ به کارلوس کی‌روش کنایه زد و گفت: پس از آنکه ما کار صعود تیم ملی به جام جهانی را انجام دادیم کارلوس کی‌روش پرتغالی می‌تواند به راحتی کارش را ادامه دهد. وضعیت عجیب و غریبی داریم و ما به خاطر این تصمیم ناامید هستیم. مربیان به کالای مصرفی تبدیل شدند و این ماهیت فوتبال مدرن است.

تات در پایان از نابود شدن آرزویشان با برکناری اسکوچیچ خبر داد و گفت: ما تلاش زیادی کردیم تا ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ برسد. ما آرزوی حضور در مسابقات جام جهانی را داشتیم و با شایستگی به این تورنمنت صعود کردیم، اما آنها رؤیای ما را از ما گرفتند. اسکوچیچ به خاطر برکناری‌اش بسیار ناامید و ناراحت است و ضربه بزرگی به او وارد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.