حاشیه بازی ایران و اروگوئه| یک خانم مدیر تیم ملی شد + عکس

0 734

یک بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در فهرست بازی با اروگوئه حضور ندارد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، تیم‌ ملی فوتبال کشورمان از ساعت 19:30 امروز در نخستین دیدار دوستانه خود در اردوی اتریش به مصاف اروگوئه می‌رود.

حاشیه بازی ایران و اروگوئه| یک خانم مدیر تیم ملی شد

حدود دو ساعت مانده به شروع این دیدار شاگردان کارلوس کی روش وارد ورزشگاه NV آره‌نا سنت پولتن شده و به ارزیابی کیفیت زمین پرداختند.

حاشیه بازی ایران و اروگوئه| یک خانم مدیر تیم ملی شد

کی‌روش پس از ورود به زمین دقایقی با کریم انصاری‌فرد و مهدی طارمی گفت‌وگو کرد.

حاشیه بازی ایران و اروگوئه| یک خانم مدیر تیم ملی شد

میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی طارمی، کریم انصاری‌فرد، وحید امیری، پیام نیازمند، صالح حردانی، علی قلی‌زاده، میلاد سرلک، سید مجید حسینی، احمد نوراللهی، امیر عابدزاده و سید حسین حسینی 12 بازیکنی هستند که نامشان در لیست ذخیره‌های تیم ایران دیده می‌شود.

با وجود حضور مهدی محمد نبی، نام حمیرا اسدی، مسئول روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در فهرست این بازی به عنوان مدیر تیم ایران درج شده است.

نام امید ابراهیمی که روز گذشته تمرینات اختصاصی را زیر نظر فیزیوتراپیست تیم ملی انجام داد، در فهرست این بازی دیده نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:  مشکل پرسپولیس و کارگزارش چیست؟

یکی از مسؤلان تیم اروگوئه پیش از شروع بازی نشان فدراسیون این کشور را به مهدی محمد نبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اهدا کرد.

حاشیه بازی ایران و اروگوئه| یک خانم مدیر تیم ملی شد

کارلوس کی‌روش در زمان گرم کردن بازیکنان تیم ایران در زمین حضور داشت و همراه با راجر ده‌سا گرم کردن بازیکنان اصلی و ذخیره تیم ملی را نظارت می‌کرد.

سه داور اتریشی قضاوت این بازی را برعهده دارند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.