نتیجه بازی ایران سنگال

0 867

نتیجه بازی ایران و سنگال مشخص شد و این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

به گزارش سرخ نیوز، نتیجه بازی ایران و سنگال مشخص شد بر این اساس دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند؛ سردار آزمون در دقیقه 64 گل ایران را به ثمر رساند و مرتضی پورعلی گنحی نیز در دقیقه 55 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

نتیجه بازی ایران و سنگال

در شرایطی که بعد از برد مقابل اروگوئه، بسیاری از هواداران تیم ملی در انتظار برد ایران مقابل سنگال بودند اما این اتفاق رقم نخورد. نتیجه بازی ایران سنگال با اتمام 90 دقیقه بازی دوستانه بین دو تیم مشخص شد؛ بر این اساس نتیجه بازی ایران و سنگال به تساوی یک بر یک دو تیم انجامید.

نتیجه ایران و سنگال شاید نتیجه مورد دلخواه هواداران نبود اما فراموش نکنیم که سنگال در شرایط فعلی تیم بسیار قدرتمندی است که چند روز قبل در فرانسه بولیوی را با دو گل شکست داد. هرچند اگر اشتباهات فردی نبود شاگردان کی روش می توانستند در این دیدار نیز برنده باشند.

بیشتر بخوانید:  انتقاد گلزن ایران از فشارهای غیرفوتبالی

نتیجه بازی ایران سنگال

نتیجه ایران و سنگال از این حیث اهمیت بسیاری داشت که این بازی، آخرین دیدار تدارکاتی ایران پیش از آغاز رقابت های جام جهانی 2022 بود و بسیاری معتقد بودند نتیجه دیدار ایران و سنگال و همچنین بازی با اروگوئه میزان آمادکی شاگردان کی روش را نشان می دهد.

هر چه بود نتیجه ایران سنگال به عنوان دومین بازی ایران با کی روش بعد از بازگشت به نیمکت تیم ملی، با تساوی به اتمام رسید و حال باید دید در ادامه تیم ملی کشورمان در فاصله باقی مانده چگونه آماده حضور در جام جهانی می شود.

شما از نتیجه بازی ایران سنگال و خلاصه بازی تیم ملی راضی بودید؟

نتیجه بازی ایران سنگال نمی تواند دلیل خوبی برای قضاوت تیم ملی در جام جهانی باشد هرچند که نتیجه قابل قبولی بود. به علاوه فراموش نکنیم کی روش تیم ملی را با تغییرات متعدد نسبت به دیدار با اروگوئه به میدان فرستاد که باعث رقم خوردن نتیجه بازی سنگال ایران شد.

بیشتر بخوانید:  انگلیس 0 آمریکا 0 / جدال رقبای ایران برنده نداشت
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.