دلایل رد پیشنهاد الاهلی توسط ایوانکوویچ چه بود؟

0 21

سرمربی سابق پرسپولیس دلیل رد کردن پیشنهاد پرافتخارترین باشگاه دنیا را فاش کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، باشگاه الاهلی مصر در ماه گذشته بعد از برکناری سوارش سرمربی پرتغالی‌اش به دنبال جایگزینی مناسب بود تا سکان هدایت پرافتخارترین باشگاه دنیا را به دست بگیرد.

کارلوس کی‌روش بعد از جدایی از تیم ملی مصر و از نشستن مجدد روی نیمکت ایران یکی از گزینه‌های اصلی الاهلی برای جانشینی سوارش بود.

باشگاه الاهلی در چندین مرحله با کی‌روش وارد مذاکره شد ولی در نهایت سرمربی پرتغالی به غول فوتبال مصر پاسخ منفی داد چون ترجیح می‌داد در رده ملی کار کند.

کارلوس کی روش

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و سرمربی کنونی تیم ملی عمان هم به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت الاهلی مطرح شد.

بعد از شکست مذاکرات الاهلی با کی‌روش سرمربی سابق پرسپولیس گزینه بعدی مصری ها بود ولی برانکو نیز دست رد به سینه پرافتخارترین باشگاه دنیا زد.

برانکو در جدیدترین مصاحبه دلیل اصلی رد پیشنهاد الاهلی را این‌طور بیان کرد: الاهلی با وکیلم تماس گرفت تا هدایت این تیم را برای فصل جدید برعهده بگیرم. باعث افتخارم بود که پرافتخارترین باشگاه دنیا به من پیشنهاد داده است.

بیشتر بخوانید:  آمار تیم ملی فوتبال استرالیا در مقابل تیم ملی فوتبال تونس

برانکو ایوانکوویچ

سرمربی سابق پرسپولیس ادامه داد: اما من به دو دلیل پیشنهاد الاهلی را رد کردم. دلیل اولم تعهدی که به فدراسیون عمان داشتم بود و نمی‌توانستم قراردادم را زیرپا بگذارم. دومین دلیلم شخصی بود چون نمی‌توانستم در قاهره زندگی کنم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.