مورایس: با پرسپولیس مسابقه‌ای کلاسیک داریم/ پای قراردادم هستم

0 31

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی فردا مقابل پرسپولیس دربی نیست، ولی مسابقه‌ای کلاسیکی در پیش داریم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل پرسپولیس در خصوص این بازی اظهار داشت: از شما خبرنگاران بابت حضور در کنفرانس هفته هشتم لیگ برتر تشکر می کنم. هفته فوتبالی را پشت سر گذاشتیم. دربی نداریم اما بازی فردا بازی مهمی برای هر دو تیم و هواداران‌شان است.

*قرارداد بلندمدت با سپاهان داریم

وی درباره شایعه استعفایش از سپاهان افزود: وقتی بازی مهمی در پیش داریم شاید شایعاتی به وجود بیاید اما من قرارداد بلندمدتی دارم و در قلبم برنامه‌ریزی کردم تا به خواسته‌هایم برسم. من مرد هستم و وقتی چیزی را امضاء می‌کنم تا آخر آن را انجام می‌دهم.

*دیدار پرسپولیس با بازی با استقلال متفاوت است

سرمربی سپاهان درباره بازی با پرسپولیس که فردا برگزار می‌شود گفت: ما همیشه آماده تکرار موفقیت هستیم اما بازی با پرسپولیس با بازی با استقلال متفاوت است. ما در مسیری هستیم که می‌خواهیم به خواسته‌هایمان برسیم هر چند که بازی فردا بازی ساده‌ای نیست اما حریف برای ما قابل احترام است و بازی جذابی در پیش خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  نتیجه بازی تراکتور مقابل ذوب آهن / پیروزی ارزشمند شاگردان خمز در اصفهان

*بازیکنان من همگی با کیفیت هستند و امکان بازی دارند

مورایس در ادامه این نشست خبری اظهار داشت: من 20 بازیکن اصلی داریم که هر کدام از آنها می‌توانند فردا بازی کنند. آنها با هم پیشرفت می‌کنند و به هم احترام می‌گذارند. اگر بازی‌ها دو سه روز یکبار بود به برخی از آنها استراحت می‌دادم اما بازی‌ها 5 روز یکبار برگزار می‌شود و بازیکنان من همگی با کیفیت هستند و امکان بازی دارند.

سپاهان

*پرسپولیس حریف باهوشی است و دیدار سختی داریم

وی اظهار داشت: حریف ما حریف با کیفیتی است و ما به آنها اهمیت می‌دهیم. باید نقاط قوت آنها را کنترل کنیم. ما با یک هافبک در عقب بازی می‌کنیم اما وقتی توپ را در اختیار نداریم ساختار تیمی ما عوض می‌شود. دفاع فقط مختص به هافبک‌ها و مدافعین نیست بلکه حتی وینگرها هم باید دفاع کنند. وقتی توپ در اختیار ما است برنامه فرق می‌کند و برای حمله کردن برنامه‌ریزی می‌کنیم. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد و امیدوارم شرایط بگونه‌ای باشد که ما به خواسته‌هایمان برسیم. حریف فردا یک حریف باهوش است و بازی ما با آنها بازی دشواری خواهد بود. ما 11 بازیکن داریم که هر کدام از آنها وظیفه خودش را می‌داند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی الاتحاد کلبا 2 البطائح 2
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.