تعامل پزشکان تیم ملی و بایرلورکوزن؛ سردار آزمون به جام جهانی می رسد؟

0 82

پس از تماس پزشکان تیم ملی فوتبال ایران با پزشکان بایرلورکوزن این امیدواری به وجود آمد که سردار آزمون زودتر از زمان تخمین زده به میادین بازگردد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، روز گذشته باشگاه بایرلورکوزن در بیانیه‌ای اعلام کرد «سردار آزمون به دلیل پارگی ماهیچه فیبر عضلانی ساق پای راست حین گرم کردن پیش از مسابقه با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شده و دوری او بین 6 تا 8 هفته تخمین زده می‌شود».

پس از این ماجرا پزشکان تیم ملی با پزشکان باشگاه لورکوزن تماس برقرار کرده و در جریان روند مصدومیت سردار قرار گرفتند. پس از این صحبت‌ها مشخص شد که باشگاه آلمانی حداکثر زمان دوری را برای آزمون در نظر گرفته است.

سردار آزمون

بعد از بررسی‌های صورت گرفته از سوی پزشکان تیم ملی، این امیدواری به وجود آمد که آزمون به اردوی متصل به اعزام تیم ملی به جام جهانی برسد و در این مسابقات نیز به میدان برود.

تیم ملی روز 20 آبان دیداری دوستانه با یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس در تهران برگزار می‌کند و پس از آن به قطر می‌رود. اکنون این امیدواری وجود دارد که سردار در اردوی قطر تیم ملی را بدون مشکل همراهی و تمرینات جدی خود را آغاز کند و برای بازی با انگلیس در شرایطی مناسب قرار داشته باشد.

اولین دیدار شاگردان کی‌روش در جام جهانی 30 آبان برابر انگلیس برگزار می‌شود. تیم ملی در روزهای 4 و 8 آذر به ترتیب برابر ولز و آمریکا قرار خواهد گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.