پیام مشکوک شکیرا؛ خواننده کلمبیایی به دنبال بازارگرمی است؟ + عکس

0 321

شکیرا به تازگی پیامی را در یکی از صفحات اجتماعی خود منتشر کرده که به نظر می‌رسد خطاب به همسر سابق خود بوده است.

به گزارش سرخ نیوز، شکیرا چهار ماه پس از جدایی‌اش از جرارد پیکه، ملی‌پوش اسپانیایی و کاپیتان بارسلونا، همچنان حرکات مبهمی از خود بروز می‌دهد. جدایی این زوج هنوز مراحل حقوقی خود را طی می‌کند تا درباره مسائلی مانند حضانت فرزندانشان میلان و ساشا و همچنین نقل مکان خواننده کلمبیایی به میامی تصمیم‌گیری کنند.

شکیرا و پیکه روز گذشته هم در جریان مسابقات بیسبال پسر بزرگترشان در شهر والنسیا حضور پیدا کردند اما هردو با فاصله از یکدیگر روی سکوها نشستند و میلان را تشویق کردند. با این حال هر دو پسر آنها رابطه خوبی با پدر و مادرشان دارند و پیکه و شکیرا هم سعی دارند بخاطر همین مساله، ارتباط خود را با فاصله مشخصی حفظ کنند.

شکیرا و پیکه و مسابقه بیسبال پسرشان
شکیرا و پیکه و مسابقه بیسبال پسرشان

شکیرا به دنبال بازسازی زندگی خود است و او این کار را در دنیایی انجام می‌دهد که در طول سال‌ها به او شادی زیادی بخشیده است. او در دنیای موسیقی یکی از مشهورترین هنرمندان است و از اوایل قرن جدید میلادی به سرعت نام خودش را بر سر زبان‌ها انداخت. این خواننده هیچگاه علاقه نداشته تا صحنه موسقی را ترک کند اما مدتی بخاطر فرزندانش و زندگی با پیکه در اسپانیا مجبور به این کار بود.

بیشتر بخوانید:  شروط و دستمزد عجیب شکیرا برای پرستار فرزندانش

به نظر می‌رسد شکیرا بخواهد به همین جا بسنده کند و به همین دلیل است که پنجشنبه شب از طریق رسانه‌های اجتماعی خود یک پیام مرموز به اشتراک گذاشت: “تقصیر تو نبود …”. این پیام از سوی بیش از 76 میلیون فالوور او در اینستاگرام، واکنش‌های مختلفی به همراه داشت.
تعدادی از طرفداران این خواننده گمان می‌کنند که این پیام خطاب به شریک سابقش ارسال شده، اما برخی به آن بر این باور هستند که این یک استراتژی بازاریابی است و خود شکیرا اخیراً اعلام کرده است که او به زودی آلبوم جدیدی منتشر خواهد کرد. روشی متفاوت برای نشان دادن احساسات و جایگاه موسیقی در زندگی‌اش!

پیام مشکوک شکیرا؛ خواننده کلمبیایی به دنبال بازارگرمی است؟

او می‌گوید “روزهایی بوده که مجبور بوده‌ام قطعاتم را از روی زمین بردارم و تنها راه برای انجام آن، موسیقی بوده است”. اگرچه ممکن است این یک استراتژی برای تبلیغ آلبوم آینده او باشد، اما این بدان معنا نیست که برخی از آهنگ‌ها به پیکه اشاره داشته باشند. اخیراً آهنگ او با راو آلخاندرو به نام “Te felicito” پس از افشای رابطه جدید پیکه با کلارا چیا، به همسر سابق شکیرا ارتباط داده شده بود.

بیشتر بخوانید:  بازگشت خبرساز شکیرا به بارسلون و احتمال قرارهای عاشقانه با ستاره فرمول یک
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.