عملکرد شاگردان عطایی زیر ذره‌بین فدراسیون والیبال

0 20

نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم‌های ملی مردان به زودی برگزار می شود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم‌های ملی مردان و رده‌های سنی مختلف کشور در سال 1401 و برنامه‌های سال 1402 این تیم‌ها از ساعت 10 روز شنبه 30 مهرماه به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون آغاز می‌شود.

در این نشست سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان پسر و اعضای کمیته فنی شرکت کننده، عملکرد ملی‌پوشان والیبال مردان ایران در سال 1401 را از محورهای مختلف بررسی می‌کنند و مروری بر برنامه‌های آماده‌سازی این تیم‌ها برای رویدادهای سال 1402 خواهند داشت.

والیبال

تیم ملی والیبال ایران در سال جاری در لیگ ملت‌ها 2022 در جایگاه هفتم قرار گرفت، در جام واگنر به مدال برنز و رتبه سومی دست یافت و رتبه سیزدهم قهرمانی مردان جهان را به خود اختصاص داد. تیم ملی ب ایران هم در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به مدال طلا و مقام قهرمانی دست یافت.

بیشتر بخوانید:  برنامه بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال

تیم‌های ملی والیبال جوانان و نوجوانان پسر نیز با کسب رتبه‌های اول و دوم آسیا، سهمیه مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان جهان سال 2023 را به دست آوردند. تیم ملی جوانان نیز در جام کنفدراسیون آسیا در جایگاه پنجم قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.