افشاگری یواخیم لوو؛ اجازه ندادم برزیل تحقیر شود

0 105

درست در جایی که کسی انتظارش را نداشت، یوواخیم لوو برای بازیکنان تیم ملی آلمان قاطی کرده است.

گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، زمانی که سامی خدیرا در دقیقه 29 بعد از یک و دو با مسعود اوزیل گل پنجم را به ثمر رساند، همه چیز تمام شده به نظر می‌رسید. آلمان میزبان مسابقات یعنی برزیل را در نیمه نهایی جام جهانی 2014 با چنان قدرت و فاصله‌ای شکست داد که همه بینندگان آن دیدار، هنوز جزئیات آن مسابقه هشت ژوئیه را به خاطر دارند.

اما یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان در وقت استراحت بین نیمه کاری کرد که بازیکنانش به آن عادت نداشتند: صدای این سرمربی بلند شد. یوواخم لوو در این مورد گفت: “گاهی اوقات در رختکن زمانی که اصلاً انتظار نمی‌رفت، صدایم را بلند می‌کردم، مانند بین نیمه دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی 2014 مقابل برزیل که 5-0 پیش بودیم. مطمئنا بازیکنان از واکنش من شگفت‌زده شدند. اما از طرف دیگر زمانی که در نیمه دوم شکست خوردیم، آرام بودم و دیگر برای نشان دادن عکس‌العمل، عجله نداشت.”

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی منچستریونایتد 3 ردینگ 1

اما چه چیزی باعث شده بود که یوواخیم لوو در بین نیمه دیدار برابر برزیل اینقدر هیجان زده شود؟ این سرمربی 62 ساله با اشاره به تساوی 4-4 مقابل سوئد در اکتبر 2012 در برلین گفت: “اول از همه من تجربه از دست دادن برتری 4-0 را داشتم و از این اتفاق خیلی سپری نشده بود.

افشاگری یواخیم لوو؛ اجازه ندادم برزیل تحقیر شود

دلیل دوم این بود که می‌دانستم شکست 5-0 برزیل میزبان در جام جهانی به چه معناست. اما بزرگ‌ترین هدف ما موفقیت در دیدار فینال بود و ما با عملکرد متمرکز در نیمه دوم، به پیروزی در بازی نهایی نزدیک شدیم. اما برای من به همان اندازه مهم بود که حریف‌مان یعنی برزیل نیز مورد تمسخر قرار نگیرد.”

در نهایت به نظر می‌رسد هر دو خواسته یوواخیم لوو نیز محقق شد؛ پیروزی در فینال و پیروزی 7- 1 و تحقیر نشدن تیم ملی برزیل در نیمه دوم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.