تارتار: برای بازی فردا مصمم هستیم / مهاجری: ساختار تیم ما اشکال دارد

نشست خبری فولاد و نفت مسجدسلیمان؛

0 17

در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، دو تیم نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن به مصاف هم می‌روند. در ادامه می‌پردازیم به صحبت‌های سرمربیان دو تیم در نشست خبری پیش از بازی.

به گزارش سرخ نیوز، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، دو تیم ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان به مصاف هم خواهند رفت. در نشست خبری پیش از بازی، سرمربیان دو تیم صحبت‌هایی داشته‌اند که می‌خوانیم.

 

*تارتار: باید در تعطیلات تیم را از نو بسازیم

مهدی تارتار سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی برابر نفت مسجدسلیمان در این هفته لیگ برتر گفت: بازی فردا برای ما بازی بسیار مهمی است. باتوجه به اینکه در 2 هفته اخیر شکست خورده‌ و علی‌رغم اینکه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، نتوانستیم نتیجه بگیریم. برای بازی فردا مصمم هستیم و بچه‌ها کاملاً توجیه هستند. ضمن احترام به نفت مسجدسلیمان که خودم در این تیم مربیگری کرده‌ام و خاطرات خوبی دارم، مصمم هستیم که در دیدار فردا با تمام وجود بازی کنیم و با شرایط خوبی راهی تعطیلات شویم.

او درباره احتمال ورود VAR به فوتبال ایران گفت: به نظر من هرچه زودتر کمک داور ویدیویی به کشور ما بیاید، می‌تواند به فوتبال، داوران و بازیکنان کمک کند و مهمتر از همه عدالت اجرا می‌شود. بخاطر اشتباهاتی که صورت می‌گیرد، خیلی از باشگاه‌ها در جدول در سر جای‌شان نیستند. این اشتباهات فقط مختص کشور ما نیست. تمام کشور‌ها این مشکلات را داشتند که به VAR رسیدند. از مسئولان فدراسیون عاجزانه درخواست می‌کنم این سیستم را هرچه سریعتر به کشور ما بیاورند و تا آن زمان، از امکانات داوری به نحو احسن استفاده کنند. حداقل سیستم‌های داوری را تقویت کنند تا در جریان بازی با هم ارتباط داشته باشند.

تارتار درخصوص اینکه در زمان تعطیلی لیگ بخاطر جام جهانی قطر برنامه‌ای دارد یا خیر، پاسخ داد: به هر حال چاره‌ای نیست و بحث ملی است و باید تمکین کنیم، اولویت با تیم ملی است. ولی این تعطیلات می‌تواند به تیم ما کمک کند، ما در تیممان مصدومیت‌هایی داشتیم که به تیم ما ضربه زد، بخصوص در بخش حمله. خیلی سخت است که تیم را در شرایط مسابقه حفظ کنید. باید تمرینات را حداقل 2 هفته تعطیل کنیم و دوباره بدنسازی انجام دهیم. الان تعطیلات مثل تعطیلات بین دو فصل است که عادی نیست. ولی چاره‌ای نیست و باید شرایط را قبول کنیم و تیم‌مان را از نو بسازیم.

بیشتر بخوانید:  کارشناسی داوری الکلاسیکو / گل رئال مادرید درست بود ، گاوی باید اخراج می شد

تارتار: برای بازی فردا مصمم هستیم / مهاجری: ساختار تیم ما اشکال دارد

او در مورد اینکه از عملکرد خودش و ذوب آهن رضایت داشته است یا خیر، گفت: در پایان فصل و به گواه همه کارشناسان نتایج خیلی خوبی را به دست آوردیم امسال هم خیلی خوب شروع کردیم ولی متأسفانه اتفاقات فوتبالی به ما ضربه زد. 2 تا از بهترین بازیکنان ما دچار مصدومیت شدند، سعید باقرپسند و مسعود ابراهیم‌زاده را که خیلی وقتی است در اختیار نداریم و نخواهیم داشت، خودم اصلاً از شرایط راضی نیستم، ولی خب ما آنقدر از نظر مالی تأمین نیستیم که بتوانیم جایگزین‌های خوب پیدا کنیم. امیدوارم در نیم‌فصل شرایطی به گونه‌ای پیش برود که این خلأ ایجاد شده در تیممان را پر کنیم و مانند سال گذشته، در پایان فصل نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شکست در 2 هفته اخیر برابر تیم‌های مدعی لیگ گفت: همانطور که خودتان گفتید، برابر 2 مدعی لیگ با اختلاف یک گل شکست خوردیم. در یک بازی گل‌ به خودی بود و در بازی هفته پیش هم  مستحق شکست نبودیم و از نظر مالکیت توپ، شرایط بهتری نسبت به گل‌گهر داشتیم. این فوتبال است و اتفاقات و اشتباهات در جریان بازی منجر به برد و شکست می‌شود. امیدوارم فردا روز کم‌اشتباهی داشته باشیم و ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم

 

*واکنش مهاجری نسبت به نبود پزشک در نفت!

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان برابر ذوب‌آهن گفت: با توجه به اینکه پرواز ما تازه نشست، مستقیم به کنفرانس آمدیم. با شرایط سختی که گذراندیم، آرام آرام با تساوی هفته گذشته از این شرایط خارج شدیم. مقابل مس بازی پرفشار و پرزحمتی را گذراندیم و بعد از چند بازی که گل‌های بد می‌خوردیم، کلین‌شیت ارزشمند داشتیم که مهمترین دستاورد ما بود.

وی در ادامه با تعریف از ذوب‌آهن گفت: مهدی تارتار از مربیان خوب فوتبال ایران است که جایگاه خود را به خوبی پیدا کرده. نوع فوتبال ذوب‌آهن و ما کاملاً مشخص است و تیمی که در بازی فردا تلاش و تفکر بیشتر داشته و در نهایت یک مقدار خوشانس‌تر باشد، برنده است. با احترام به تیم فوتبال ذوب‌آهن، امیدوارم تیم پیروز ما باشیم و به تعطیلات برویم. امروز جلسه خوبی در اهواز با هیئت مدیره محترم و بازیکنان داشتیم و امیدوارم همکاری خوبی داشته باشند و مشکلات بچه‌ها را حل کنند تا با شرایط برابر با تیم‌های دیگر رقابت کنیم.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیسی ها ایران را ترک کردند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره مشکل پزشک این تیم که به تعطیلی تمرینات نیز کشیده شد، گفت: متأسفانه نمی‌توانیم از واقعیت‌ها فرار کنیم. ساختار ما اشکالاتی دارد و یکی از این مشکلات پزشک مقیم است و همین الان چند بازیکن ما با ویروس درگیر هستند که به خاطر زندگی اجتماعی است. متأسفانه نصف تیم با این قضیه درگیر شدند و خیلی‌ از بچه‌ها دو روز تمرین نکردند و تازه روز گذشته توانستند تمریناتی داشته باشند. یکی از مسائل امروز جلسه ما همین مسئله بود. امیدوارم در تعطیلات کاستی‌ها کوتاه مدت را حل کنیم و در ادامه برای کاستی‌های بلندمدت برنامه‌ریزی کنیم.

مهاجری در مورد اینکه با تساوی هفته گذشته این تیم شرایط بهتری پیدا کرده است، گفت: فکر می‌کنم بعد از دو باخت غیرمنتظره با تساوی هفته گذشته به لیگ برگشتیم. در بازی با تراکتور یک گل زود هنگام خوردیم، اما با تعویض‌های خوب به بازی برگشتیم. در ادامه متأسفانه به دلیل کمبود بازیکن برای تعویض و حفط نتیجه بازی را در دقایق پایانی باختیم. مقابل دیدار با مس رفسنجان فشرده‌تر بازی کردیم و دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم که همانطور که گفتم مهمترین دستاورد ما بود و باعث شد بچه‌ها اعتمادبه‌نفس خود را بازیابی کنند. در نهایت از بازی هفته گذشته جان سالم به در بردیم و امیدوارم مقابل ذوب‌آهن به شش بازی قابل دفاع ابتدایی بازگردیم.

وی در پایان درباره مصدوم و محرومان این تیم گفت: باید ببینیم فردا وضعیت بازیکنان ما که درگیر ویروس بودند به چه صورت خواهد بود. امروز چند بازیکن ما تمرینات سبکی انجام دادند و امیدوارم در مدت زمان باقیمانده تا بازی شانس 90 دقیقه بازی یا حداقل یک نیمه را داشته باشند. امیدوارم تیم داوری نیز به گونه‌ای عمل کند تا دو تیم دغدغه‌ای نداشته باشند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.