ساعت و زمان بازی ایران و انگلیس

مصاف پسران کی روش با شاگردان ساوگیت؛

0 17,655

تاریخ و زمان بازی ایران انگلیس مشخص شده است.

به گزارش سرخ نیوز، ساعت و زمان برگزاری بازی ایران انگلیس مثل سایر دیدارهای جام جهانی 2022 بلافاصله بعد از انجام قرعه کشی مسابقات مشخص شد. با توجه به هوادارانی که هر دو تیم ایران انگلیس در سر تا سر دنیا دارند دور از انتظار نیست که زمان و ساعت بازی ایران و انگلیس نیز مورد پرسش قرار می گیرد.

بعد از اعلام لیست تیم ملی ایران برای جام جهانی، تقابل ستاره های ایران و انگلیس می تواند جذاب باشد.

ساعت بازی ایران انگلیس

زمان و ساعت بازی ایران انگلیس که اولین بازی ایران در جام جهانی پیش رو نیز به حساب می آید از ماه ها قبل مشخص شده و حتی برخی ایرانیان و هواداران تیم رقیب برای اینکه این بازی را از نزدیک تماشا کنند برنامه ریزی کرده و بلیط خریداری کرده اند. در مجموع ساعت بازی ایران انگلیس جام جهانی برای هواداران فوتبال در دو کشور اهمیت دارد چرا که به دنبال آن هستند به هر نحوی شده این بازی را تماشا ککند. ضمن آنکه شاید حتی برخی فوتبال دوستان در کشورهای دیگر نیز به واسطه حساسیت این دیدار و روابط دو کشور به دنبال تماشای فوتبال ایران انگلیس باشند.

 

بیشتر بخوانید:  گلزن دربی به ترکیب برمی گردد؟

زمان پخش بازی ایران انگلیس

نه تنها زمان پخش بازی ایران و انگلیس بلکه تمام دیدارهای جام جهانی قطر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که این مسابقات، معتبرترین تورنمنت فوتبالی جهان است و هواداران ورزش فوتبال در تمام دنیا به شدت آن را پیگیری می کنند. در ایران، شبکه سه سیما ویژه برنامه های مفصلی را برای جام جهانی 2022 در نظر گرفته که یکی از آنها پخش زنده مسابقات است و قطعا شامل پخش بازی ایران انگلیس نیز می شود.

با این حساب زمان پخش بازی ایران انگلیس مشخص است و راس ساعت اعلام شده برای زمان بازی ایران انگلیس و با آغاز این دیدار، شبکه سه اقدام به پخش زنده بازی می کند.

ساعت و زمان بازی ایران و انگلیس

تاریخ بازی ایران انگلیس

تاریخ بازی ایران انگلیس طبق آنچه توسط فیفا اعلام شده بدین صورت خواهد بود که تیم ملی ایران روز دوشنبه 30 آبان 1401 مقابل تیم ملی انگلیس قرار می گیرد.

تاریخ بازی ایران انگلیس و همچنین ساعت بازی ایران انگلیس فاکتورهای هستند که به دلیل آنکه مربوط به نخستین دیدار تیم ملی کشورمان در جام جهانی هستند مورد اهمیت قرار می گیرند؛ شکی وجود ندارد که در این ساعت تمام مردم ایران و حتی آنها که علاقه زیادی به فوتبال ندارند بازی فوتبال ایران انگلیس را تماشا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  جشن بی پایان مراکشی ها در خیابان!

در گروه B رقابت های جام جهانی، چهار تیم ایران، انگلیس، آمریکا و ولز قرار دارند و با این حساب تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 باید به مصاف این سه تیم برود. تیم ملی انگلستان در جام جهانی، شانس نخست صعود از گروه خود و یکی از تیم هایی است که پیش بینی می شود در مراحل بالاتر حذفی حاضر شود.

 

ورزشگاه ایران انگلیس

برنامه ریزی دقیق و مدون مسابقات جام جهانی از مدت ها قبل انجام شده و ورزشگاه بازی ایران انگلیس نیز طبق برنامه اعلام شده مشخص است؛ بدین ترتیب دو تیم در ورزشگاه بین المللی خلیفه قطر مقابل هم قرار می گیرند.

در حال حاضر گنجایش ورزشگاه بین المللی خلیفه قطر 50000 نفر است؛ این ورزشگاه در شهر دوحه قرار دارد و در سال 2005 بازسازی شده.

 

تیم داوری دیدار ایران انگلیس

تیم داوری بازی انگلیس ایران هنوز مشخص نشده است.

 

گفتنی است که اولین بازی جام جهانی، دیدار قطر و اکوداور است و با سوت آغاز این بازی، بیست و دومین دوره رقابت های جام جهانی نیز رسما شروع می شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.