پیکه، شکیرا و ماجراهایی که ادامه دارد…

او از رفتار عجیب همسر سابق خود ناراحت است

0 141

شکیرا این روزها از رفتار عجیب پیکه ناراحت شده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرآنلاین، ویلیام مبارک، پدر شکیرا این روزها در بیمارستانی در شهر بارسلونا بستری است و در شرایطی که گفته می‌شد جرارد پیکه، همسر سابق خواننده کلمبیایی به ملاقات او رفته اما به نظر می‌رسد ماجرا به شکل دیگری باشد.

آدریانا دورونسورو، خبرنگار اسپانیایی در گفتگو با برنامه El programa de Ana Rosa مدعی شد که ستاره بارسلونا با پدر شکیرا ملاقاتی نکرده و در مورد سلامتی او هم سؤال نپرسیده است. او گفت: شکیرا از اینکه پیکه به دیدن او نرفته و جویای سلامتی او نشده است بسیار ناراحت است.

او می‌خواست خیلی واضح بگوید که پیکه برای ملاقات پدرش نرفته است و درباره سلامتی او سؤالی نکرده است. این ادعا پس از آن مطرح شد که به نظر می‌رسید این خواننده کلمبیایی پس از جدایی از ستاره فوتبال در آهنگ جدیدی به نام «مونوتونیا» به شدت از او انتقاد کرده است.

بیشتر بخوانید:  گل چهارم استقلال مقابل نساجی توسط محمد محبی

این آهنگ مملو از کنایه‌هایی مانند «خودشیفتگی» و «سرد مثل کریسمس» است. در ماه ژوئن پس از یک رابطه 12 ساله که در آن دو فرزند داشتند، این زوج از هم جدا شدند. در حال حاضر شکیرا برای داشتن حضانت کامل میلان 9 ساله و ساشا 7 ساله مبارزه می‌کند.

پیکه و شکیرا

این زوج سابق در اوایل ماه جاری در والنسیا در حالی که بازی بیسبال پسرشان را تماشا می‌کردند در فاصله‌ای امن نشسته بودند.

شکیرا قبلاً ادعا کرده بود که دوران حرفه‌ای خود را فدا کرده تا پیکه بتواند با بارسلونا عناوین قهرمانی را کسب کند به موفقیت برسد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.