ارلینگ هالند: این لحظه یکی از عصبی ترین لحظات زندگی من بود

هالند همچنان می تازد

0 48

ارلینگ هالند ستاره نروژی تیم منچسترسیتی، با گلزنی در بازی دیشب تیمش به رکورد 18 گل در 12 بازی رسید.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، ارلینگ هالند یک بار دیگر به قهرمان بزرگ منچسترسیتی تبدیل شد، اما این بار داستان او بدون درام نبود. پس از سرنگونی کوین دی بروینه در محوطه جریمه، غول نروژی پشت ضربه پنالتی ایستاد و گل سه امتیازی سیتی را در وقت های تلف شده به ثمر رساند. البته ضربه پنالتی او خیلی خوب نبود، اما برای بهترین گلزن لیگ برتر کافی بود تا تیمش را به پیروزی برساند.

هالند پس از بازی در گفتگو با اسکای اسپورت اعتراف کرد: «این یکی از عصبی ترین لحظات زندگی من بود.» او ادامه داد: وقتی باید در دقیقه آخر بازی پنالتی بزنم، عصبی می شوم. همه می توانند این ضربه را بزنند، اما دیدن ورود توپ به درون دروازه برایم شگفت انگیز بود. یک حس دوست داشتنی!

هالند در ادامه توضیح می‌دهد که از این نوع چالش لذت می‌برد و می گوید: پس از اینکه 2 بازی قبل را به دلیل مصدومیت از دست دادم، دوباره به زمین مسابقه برگشتم و این اتفاق خوبی بود. اکنون احساس خوشایندی دارم.

بیشتر بخوانید:  عذرخواهی علیرضا فغانی از مردم ایران + عکس

ارلینگ هالند

حالا او در دوازده بازی لیگ برتر، هجده گل به ثمر رسانده است که آماری باورنکردنی است. در حال حاضر، آمار گلزنی ارلینگ به اندازه پدرش آلفی هالند است. او این تعداد گل را در بیش از 180 بازی به ثمر رساند ولی پسرش پس از تنها دوازده بازی به این تعداد گل رسیده است.

پس از گل هالند، طبق معمول در توییتر و شبکه های اجتماعی شاهد هجوم کاربران بودیم. یکی از کسانی که در توییتر حضور دارد، گری لینه‌کر، پادشاه قدیمی و گلزن بریتانیا است که اکنون یک مجری تلویزیونی است. لینه‌کر در توییتر خود نوشت: شاید باید اجازه دهیم سیتی در هر بازی با 10 نفر بازی کند تا آنها بیدار شوند.

بلیچر ریپورت با طرحی از هالند که مشغول ساخت یک قفسه جدید برای آویزان کردن گل هایش است، نوشت: گل پیروزی بخش در ثانیه آخر از هالند. نمی توان او را متوقف کرد.

ارلینگ هالند

سام لی، گزارشگر حوزه منچسترسیتی در نشریه اتلتیک نیز به صحنه های شادی پس از گل اشاره کرد و نوشت: هالند می دود تا با گواردیولا جشن بگیرد و گواردیولا از او می خواهد که برود و به هواداران سلام کند. فکر می کنم هالند می خواست از فیزیوتراپیستی که با او به نروژ آمده است، تشکر کند.

بیشتر بخوانید:  5 دیدار مهمی که رونالدو از تیم کنار گذاشته شد

تیم پزشکی سیتی به خاطر این واقعیت که هالند در این فصل مصدومیت بسیار کمی داشته، اعتبار زیادی دریافت کرده است. حالا پس از یک مصدومیت کوتاه مدت، به او کمک شد تا به میادین بازگردد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.