ایران 2 برزیل 1/ قهرمانی تیم ملی ایران در جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی

0 74

تیم ملی فوتبال ساحلی با پیروزی 2 بر 1 مقابل برزیل در فینال جام بین قاره ای، برای چهارمین بار قهرمان این رقابت‌ها شد.

به گزارش سرخ‌ نیوز، طبق برنامه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی به مصاف برزیل رفت. در نهایت و طبق خلاصه بازی، ایران با غلبه 2 بر 1 مقابل برزیل در این بازی، برای چهارمین بار قهرمان فوتبال ساحلی بین قاره ای شود.

گل‌های ساحلی‌بازان کشورمان را محمد احمدزاده و سعید پیرامون به ثمر رساندند. 2 گل ایران در دو وقت اول به ثمر رسید و تنها گل برزیل هم در وقت سوم به ثمر رسید.

ملی پوشان ساحلی کشورمان که در ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشتند: مسلم مسیگر (کاپیتان)، محمد احمدزاده، حمید بهزادپور (دروازبان) امیر حسین اکبری و محمد معصومی زاده

بازیکنان نیمکت نشین: مصطفی کیانی،علی میرشکاری، مهدی شیرمحمدی، موحد محمدپور، سید مهدی میر جلیلی، سعید پیرامون و محمد علی مختاری

نکته جالب دیدار فینال، حضور سرمربی سابق ایران روی نیمکت برزیل بود. مارکو اوکتاویو در سال (2007)، (2012-2015) و (2017 -2019) سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بود و در فینال رقابت‌های جام بین‌ قاره‌ای 2022 به همراه برزیل مغلوب شاگردان علی نادری و ایران شد و به نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها رضایت داد.

 قهرمانی تیم ملی ایران در جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که در سال‌های 2013، 2018 و 2019، 3 بار قهرمان رقابت‌های جام بین‌قاره‌ای شده بود، با شکست برزیل چهارمین عنوان قهرمانی خود با سرمربی ایرانی خود در این مسابقات را به دست آورد و در کنار روسیه به عنوان دو تیم پرافتخار این رقابت‌ها قرار گرفتند. ایران در این رقابت‌ها علاوه بر 4 قهرمانی، 2 نایب‌قهرمانی، 2 مقام سومی و یک عنوان چهارمی به دست آورده است.

همچنین دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها از ساعت 18:15 بین تیم‌های پاراگوئه و امارات برگزار شد که در پایان پارگوئه‌ با نتیجه 4 بر یک میزبان مسابقات را شکست داد و سوم شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.