این پرسپولیس مظلوم!

0 50

حق پرسپولیسی ها مرتبا در مسائل مختلف خورده می شود و کسی هم پیدا نمی شود که از حقوق این باشگاه دفاع کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، سند ساختمان باشگاه پرسپولیس همچنان در گروی شستا است. این نانی است که فدراسیون مهدی تاج در دامن سرخ ها گذاشته؛ فدراسیونی که گرفتاری و بدهی هایش مال پرسپولیس است و لطف و مرحمتش برای آبی ها. هنوز کسی به درستی نمی داند چرا فقط این باشگاه باید تاوان ندانم کاری مدیران فدراسیون در قرارداد با مارک ویلموتس را پس دهند و استقلالی ها فارغ از هر دغدغه ای در ساختمان خود به خوبی و خوشی روزگار را بگذرانند و به علاوه آبی ها پول سازمان لیگ را در تبلیغات محیطی بالا کشیده و بعد از هر ناکامی در زمین، فدراسیون را مقصر کنند.

به راستی اگر عکس این اتفاق در جریان بود، اعضای تیم رقیب سکوت می کردند؟ قطعا آنها به سازمان لیگ برای گرفتن این بدهی به پرسپولیس فشار آورده و آن را دستاویزی قرار می دادند برای اتهام به فدراسیون که از تیم رقیب حمایت می کند. شک نداشته باشید رسانه ها از این اتفاق، یک سناریوی جدید می ساختند برای حمله به پرسپولیس، مثل ماجراهای قبلی. اما آنها ترجیح می دهند همانطور که در ماجرای مصادره ساختمان پرسپولیس سکوت کنند، درباره این موضوع هم حرفی نزنند. این خودش گویای مظلومیت سرخ ها در رسانه های خبری و مهمتر از همه صدا و سیماست.

بیشتر بخوانید:  دو بازیکن استقلال در راه بازگشت به آبادان؟

پرسپولیس مس کرمان

چه بسا اگر این باشگاه در بخش رسانه ای، تریبونی داشت که از حق این تیم دفاع کند، مرتبا حق این تیم در مسائل مختلف خورده نمی شد و کار به اینجا نمی کشید که نیمی از ساختمان این باشگاه بابت طلب فدراسیون مصادره شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.