رنگرز: در شرایطی قهرمان جام جهانی شدیم که میانگین سنی تیم ما 21 سال بود

قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران جام جهانی ۲۰۲۲

0 15

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تأکید کرد که تیمش با میانگین سنی ۲۱ سال به عنوان قهرمانی جام‌جهانی رسیده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، حسن رنگرز بعد از قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جام‌جهانی 2022 تأکید کرد: افتخارآفرینی بی‌نظیر فرنگی‌کاران را تقدیم به مردم عزیز می‌کنم که ولی نعمت ما هستند و همه افتخاریات را مدیون آنها هستیم. این قهرمانی محصول کار تیمی ما بود، همه خوب کشتی گرفتند. ارزیابی فنی‌ام در دومین گام از برنامه‌مان، مثبت بود، جوانان شایسته ما شگفتی آفریدند.

سرمربی تیم ملی فرنگی ادامه داد: در شرایطی قهرمان جام‌جهانی شدیم که میانگین سنی تیم ما 21 سال بود و تیم‌های اول و دوم جهان که همه داشته‌های‌شان را در ترکیب داشتند، شکست دادیم. شرایط میزبانی که فضای داوری را هم به سود آنها کرده بود را هم داشتیم، انصافا بچه‌های ما فوق‌العاده ظاهر شدند و خدا را شاکر هستیم.

وی عنوان کرد: خیلی به این قهرمانی بسنده نمی‌کنیم. رقابت‌های المپیک و قهرمانی جهان سال آینده برنامه اصلی ماست و امیدوارم این جوانان آذر ماه سال آینده هم در جام‌جهانی تهران شایستگی‌شان را اثبات کنند. به سهم خودم از همه کسانی که در کسب این افتخار نقش داشتند به ویژه مربیان سازنده و فدراسیون کشتی که همه امکانات لازم را در اختیار ما قرار داد، تشکر می‌کنم.

بیشتر بخوانید:  جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان دوباره برگزار می‌شود
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.