ساعت و زمان بازی آرژانتین مکزیک در جام جهانی 2022

0 228

ساعت و زمان بازی آرژانتین و مکزیک طبق برنامه ای که از مدت ها قبل برای جام جهانی 2022 در نظر گرفته شده مشخص است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، یکی از موارد مهم در رقابت های جام جهانی 2022 به ساعت و زمان دیدارها بازمی گردد؛ ساعت و زمان بازی آرژانتین و مکزیک در گروه C جام جهانی به طوری تنظیم شده است که علاقمندان به فوتبال در قاره آمریکا بتوانند این دیدار مهم و حساس را تماشا کنند.

 

زمان بازی آرژانتین مکزیک

زمان بازی آرژانتین مکزیک دومین بازی دو تیم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 خواهد بود. تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ابتدا مقابل عربستان قرار می گیرد و تیم ملی مکزیک نیز در جام جهانی قطر ابتدا به مصاف لهستان می رود؛ سپس دو تیم در تاریخ مشخص شده و در دومین دیدارشان در قطر مقابل هم صف آرایی می کنند.

 

زمان پخش بازی آرژانتین مکزیک

شبکه ورزش و شبکه سوم سیما تمام بازی های جام جهانی را پوشش می دهد و زمان پخش بازی آرژانتین مکزیک نیز به خاطر حضور لیونل مسی، فوق ستاره تیم پاری سن ژرمن، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در زمان مقرر از صدا و سیما پخش می شود.

بیشتر بخوانید:  شرایط صعود ایران به دور حذفی جام جهانی

 

ساعت و تاریخ بازی آرژانتین مکزیک

ساعت و تاریخ بازی آرژانتین مکزیک طبق آنچه پیش تر اعلام شده بدین صورت است که دو تیم، شنبه 5 آذرماه 1401 از ساعت 22:30 مقابل هم صف آرایی می کنند.

 

ورزشگاه آرژانتین مکزیک

ورزشگاه دیدار آرژانتین مکزیک مشخص است و این دیدار در ورزشگاه ملی لوسیل برگزار می شود؛ ورزشگاه ملی لوسیل 80000 نفر گنجایش دارد و قرار است فینال جام جهانی 2022 نیز در این ورزشگاه برگزار شود.

 

تیم داوری دیدار آرژانتین مکزیک

تیم داوری های بازی های جام جهانی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.