ساعت و زمان بازی برزیل صربستان در جام جهانی 2022

0 372

ساعت و زمان بازی برزیل و صربستان طبق برنامه ای که از مدت ها قبل برای جام جهانی 2022 در نظر گرفته شده مشخص است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، یکی از موارد مهم در رقابت های جام جهانی 2022 به ساعت و زمان دیدارها بازمی گردد؛ ساعت و زمان بازی برزیل و صربستان در گروه G جام جهانی به طوری تنظیم شده است که علاقمندان به فوتبال در قاره آمریکا بتوانند این دیدار مهم و حساس را تماشا کنند.

 

زمان بازی برزیل صربستان

زمان بازی برزیل صربستان اولین بازی دو تیم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 خواهد بود. تیم ملی برزیل در جام جهانی در بازی های بعدی مقابل سوییس و کامرون قرار می گیرد و تیم ملی صربستان نیز در جام جهانی قطر ابتدا به مصاف کامرون و بعد به مصاف سوییس خواهد رفت.

 

زمان پخش بازی برزیل صربستان

شبکه ورزش و سوم سیما تمام بازی های جام جهانی را پوشش می دهند و زمان پخش بازی برزیل صربستان نیز به خاطر حضور فوق ستارگان تیم فوتبال برزیل، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در زمان مقرر از صدا و سیما پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  ریچارلیسون: رویای کودکی‌ام برآورده شد

 

ساعت و تاریخ بازی برزیل صربستان

ساعت و تاریخ بازی برزیل صربستان طبق آنچه پیش تر اعلام شده بدین صورت است که دو تیم، 3 آذرماه 1401 از ساعت 22:30 مقابل هم صف آرایی می کنند.

 

ورزشگاه برزیل صربستان

ورزشگاه دیدار برزیل صربستان مشخص است و این دیدار در ورزشگاه ملی لوسیل برگزار می شود؛ ورزشگاه ملی لوسیل 80000 نفر گنجایش دارد و قرار است فینال جام جهانی 2022 نیز در این ورزشگاه برگزار شود.

 

تیم داوری دیدار برزیل صربستان

تیم داوری های بازی های جام جهانی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.