شکست عارف حبیب اللهی مقابل سنان سلیمانوف در فینال جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۲۲

0 57

عارف حبیب اللهی در چارچوب فینال جام جهانی کشتی فرنگی در وزن 77 کیلوگرم مقابل سنان سلیمانوف کشتی گیر آذربایجانی شکست خورد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مسابقات فینال کشتی جام جهانی ۲۰۲۲ امروز یکشنبه 15 آبان ۱۴۰۱ بین تیم های ملی ایران و آذربایجان در حال برگزاری است و ششمین کشتی بین عارف حبیب اللهی و سنان سلیمانوف در وزن 77 کیلوگرم شکل گرفت.

 

حبیب اللهی 1- 7 سلیمانوف ؛ فینال جام جهانی کشتی فرنگی

عارف حبیب اللهی در دیدار وزن 77 کیلوگرم مقابل سنان سلیمانوف نایب قهرمان جهان در سال 2021 قرار گرفت. در آغاز کشتی با تقاضای اخطار برای کشتی گیر آذربایجانی، یک امتیاز به حبیب اللهی داده شد. کشتی گیر تیم ملی ایران در ادامه خاک شد و با خارج شدن پای وی از تشک، سلیمانوف با حساب 3 بر 1 پیش افتاد. در ادامه در یک صحنه پر بحث، دو امتیاز به کشتی گیر آذربایجانی داده شد و در این صحنه کادر فنی ایران درخواست بازبینی ویدیویی داد و با رد شدن این درخواست یک امتیاز دیگر به حساب سلیمانوف واریز شد تا وقت اول با برتری 6 بر 1 کشتی گیر آذربایجانی به پایان رسید. در وقت دوم یک امتیاز دیگر به سلیمانوف داده شد و تلاش‌های حبیب‌ اللهی در ادامه برای کسب امتیاز سودی نداشت و کشتی عارف حبیب اللهی و سنان سلیمانوف در نهایت با برتری 7 بر 1 کشتی گیر آذربایجانی به پایان رسید (ویدئو).

بیشتر بخوانید:  دبیر: کشتی گرفتن با آمریکایی ها ساده است
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.