شکست محمدرضا رستمی مقابل اولوی گانیزاده در فینال جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۲۲

0 127

محمدرضا رستمی در چارچوب فینال جام جهانی کشتی فرنگی در وزن 72 کیلوگرم مقابل اولوی گانیزاده کشتی گیر آذربایجانی شکست را پذیرفت.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مسابقات فینال کشتی جام جهانی ۲۰۲۲ امروز دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ بین تیم های ملی ایران و آذربایجان در حال برگزاری است و پنجمین کشتی بین محمد رضا رستمی و اولوی گانیزاده در وزن 72 کیلوگرم انجام شد. با پیروزی گالینزه از این لحظه، فینال با نتیجه سه بر دو به سود آذربایجانی ها دنبال می شود.

 

رستمی 3- 4 گانیزاده ؛ فینال جام جهانی کشتی فرنگی

محمد رضا رستمی کشتی‌گیر وزن ۷۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران مقابل اولوی گانیزاده کشتی‌گیر صاحب‌نام آذربایجانی و نایب قهرمان جهان در سال 2022 قرار گرفت. رستمی کار را بهتر از حریف خود آغاز کرد و موفق شد با اجرای یک بارانداز 3 بر 0 از حریف خود پیش بیفتد. کشتی در وقت اول با همین امتیاز به پایان رسید. در آغاز نیمه دوم یک امتیاز به دلیل خارج شدن پا و یک امتیاز به دلیل فرار به گانیزاده داده شد و در ادامه با اختصاص یک امتیاز فنی دیگر برای وی، کشتی 3 – 3 برابر شد. در ادامه و در شرایطی که رستمی دست بالاتر در کشتی را داشت، با رد شدن درخواست بازبینی کادر فنی ایران، یک امتیاز دیگر به گانیزاده داده شد. کشتی محمد رضا رستمی و اولوی گانیزاده در نهایت با برتری 4 بر 3 کشتی گیر آذربایجانی به پایان رسید (ویدئو).

بیشتر بخوانید:  تیم ملی کشتی راهی آمریکا می‌شود
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.