پیروزی علی اکبر یوسفی مقابل بکا کاندلاکی در فینال جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۲۲

0 1,048

علی اکبر یوسفی در چارچوب فینال جام جهانی کشتی فرنگی در وزن 130 کیلوگرم مقابل بکا کاندلاکی کشتی گیر آذربایجانی به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مسابقات فینال کشتی جام جهانی ۲۰۲۲ امروز یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ بین تیم های ملی ایران و آذربایجان برگزار شد و دهمین کشتی بین علی اکبر یوسفی و بکا کاندلاکی در وزن 130 کیلوگرم شکل گرفت. با برد یوسفی در این دیدار نتیجه کلی فینال 5 بر 5 شد تا تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به دلیل کسب امتیاز بیشتر قهرمان شود.

 

یوسفی 6- 3 کاندلاکی ؛ فینال جام جهانی کشتی فرنگی

علی اکبر یوسفی کشتی‌گیر سنگین وزن ایران در آخرین رقابت این بازی مقابل بکا کاندلاکی قرار گرفت. در وقت اول این کاندلاکی بود که با سه امتیاز از یوسفی پیش افتاد. یوسفی با خاک کردن حریف خود در ادامه دو امتیاز گرفت، با این حال با اعتراض آذربایجان این رای برگشت. یوسفی پیش از پایان وقت اول حریف خود را از تشک خارج کرد و این کشتی در وقت اول با حساب 3 بر 1 به سود کاندلاکی به پایان رسید. در وقت دوم یوسفی یک بار دیگر کشتی گیر آذربایجانی را از تشک خارج کرد و یک امتیاز دیگر گرفت. او به همین ترتیب دو امتیاز دیگر گرفت و یک امتیاز دیگر به دلیل فرار حریف به وی داده شد تا یوسفی 5 بر 3 پیش بیفتد. با خارج کردن کاندلاکی از تشک، یوسفی موفق شد یک امتیاز دیگر بگیرد. کشتی علی اکبر یوسفی و بکا کاندلاکی در نهایت با برتری 6 بر 3 کشتی گیر ایرانی به پایان رسید (ویدئو).

بیشتر بخوانید:  ساعت و زمان اولین کشتی ایران در جام جهانی آمریکا
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.