اردوی خارجی استقلالی ها منتفی شد؟

نمی‌دانم این شایعه را دیگر چه کسی براه انداخته است؟

0 35

صحبت از برگزاری اردوی تیم استقلال در پرتغال است. از 22 آبان تا 3 آذر. این برنامه ای است که ریکاردو ساپینتو برای تیمش تدوین کرده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، اما به نظر می رسد این اردو به خاطر هزینه های بالایی که دارد، برگزار نخواهد شد. حجت کریمی، یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به منتفی شدن حضور تیم در پرتغال اشاره صریح داشته است. او در این باره می گوید: «نمی‌دانم این شایعه را دیگر چه کسی براه انداخته است؟ ما در شرایط فعلی اقتصادی در پرداخت پول بازیکنان تیم به مشکل برخورده ایم و در چنین وضعیتی اصلا فکر سفر به اروپا و برپایی اردوی پرتغال را در محدوده برنامه‌های آینده‌مان هم نداریم.»

علی فتح الله زاده از زمانی که مدیر عامل باشگاه استقلال شده، نتوانسته درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند. او تنها دو پاداش معوقه و هم چنین مطالبات اعضای کادر فنی تیم استقلال (پرتغالی ها) را پرداخت کرده است. گفته می شود پرداختی ها به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم متغیر بوده است. از 5 تا 35 درصد و علی فتح الله زاده قول داده است به زودی پرداختی ها به بازیکنان و هم چنین اعضای کادر فنی تیم را یکسان خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  جام جهانی 2022 / تیمی که قلب ها را تصاحب کرد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.