ساعت و زمان بازی اسپانیا و آلمان

نبرد حساس در مسیر صدرنشینی

0 246

اسپانیا و آلمان یکی از حساس‌ترین دیدارهای جام جهانی 2022 را برگزار خواهند کرد که قطعا جذابیت بالایی خواهد داشت.

به گزارش سرخ نیوز، ساعت و زمان برگزاری بازی اسپانیا و آلمان همچون سایر دیدارهای جام جهانی 2022 پس از انجام قرعه‌کشی این مسابقات مشخص شد. با توجه به این که تیم ملی اسپانیا و تیم ملی آلمان در ایران نیز همانند سایر نقاط جهان طرفداران بسیاری دارند، ساعت و زمان بازی این دو تیم مورد پرسش بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال قرار خواهد گرفت.

 

زمان بازی اسپانیا و آلمان

بازی اسپانیا آلمان، چهارمین بازی گروه E مسابقات جام جهانی 2022 و بیست و هشتمین دیدار کل این رقابت‌ها محسوب می‌شود. دیدار اسپانیا و آلمان در گروه علاوه بر جذابیت‌های خاص خود برای هواداران این دو تیم و تمام دوست‌داران فوتبال، برای هر دو تیم حیاتی محسوب می‌شود، چرا که تا حد زیادی تعیین کننده صدرنشین گروه مرگ جام جهانی 2022 خواهد بود و تیم صدرنشین، مسیر به نسبت آسان‌تری در مراحل حذفی خواهد داشت.

زمان پخش بازی اسپانیا آلمان

همانند اکثر تورنومنت‌های فوتبالی معتبر جهان، صداوسیمای ایران در دو شبکه سوم و ورزش به پوشش مفصل این رقابت‌ها خواهد پرداخت. با توجه به اهمیت ویژه دیدار اسپانیا آلمان در جام جهانی 2022 قطر و این سنت که مسابقات حساس‌تر تحت پوشش شبکه سوم سیما قرار می‌گیرد،‌ اینطور به‌نظر می‌رسد که این دیدار نیز از طریق همین شبکه پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  دو دستگی در تیم ملی آلمان؛ یا بایرنی هستی یا غیر بایرنی!

اسپانیا و آلمان

تاریخ بازی اسپانیا و آلمان

بنابر اعلام فیفا، دیدار تیم ملی اسپانیا برابر آلمان در تاریخ یک‌شنبه ۶ آذر، ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

در گروه E رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، چهار تیم اسپانیا، آلمان، کاستاریکا و ژاپن به رقابت‌ خواهند پرداخت که روی کاغذ، دو تیم اسپانیا و آلمان شانس‌های اصلی صعود از این گروه به مرحله حذفی به حساب می‌آیند.

ورزشگاه اسپانیا و آلمان

برای مسابقه اسپانیا و آلمان در جام جهانی قطر، ورزشگاه مدرن و مجهز البیت به عنوان میزبان درنظر گرفته شده است. این ورزشگاه که میزبان افتتاحیه جام جهانی 2022 نیز خواهد بود، به دلیل حساسیت بالای بازی آلمان و اسپانیا در جام جهانی قطر، میزبان آن نیز خواهد بود.

تیم داوری دیدار آلمان اسپانیا

تیم داوری بازی آلمان و اسپانیا جام جهانی هنوز مشخص نشده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.