لیست تیم ملی ایران برای جام جهانی چه زمانی اعلام می شود؟

کی روش زودتر لیست می دهد

0 4,335

کارلوس کی روش زودتر از موعد تعیین شده از سوی فیفا لیست نهایی و 26 نفره تیم ملی را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار خواهد داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، فدراسیون فوتبال ایران تا 23 آبان فرصت دارد، لیست 26 نفره تیم ملی را برای فیفا بفرستد اما چون در این روز تیم ملی ایران راهی دوحه می شود، احتمالا کارلوس کی روش لیست تیم ملی را زودتر در اختیار فدراسیون فوتبال قرار خواهد داد.

کارلوس کی روش پیش تر 5 بازیکن را از تیم ملی خط زده است. از جمع این 5 بازیکن 3 بازیکن استقلالی بوده اند. محمد محبی، مهدی مهدی پور و صالح حردانی. سرمربی تیم ملی برای تدوین لیست نهایی باید روی نام چند بازیکن دیگر از جمله دو دروازه بان قلم قرمز بکشد. هم اکنون 16 بازیکن در اردوی تیم ملی حضور دارند که با حضور لژیونرها تعداد بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی از 26 بازیکن بیشتر خواهد شد و چاره ای برای کارلوس کی روش باقی نمی ماند که روی نام چند بازیکن قلم قرمز بکشد.

تیم ملی روز 19 آبان با نیکاراگوئه در تهران بازی دوستانه انجام می دهد و در آخرین دیدار تدارکاتی هم در دوحه به مصاف تیم تونس می رود. این بازی 25 آبان برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:  یاسین بونو ؛ مردی که به تنهایی اسپانیا را حذف کرد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.