نورافکن: خیلی خوشحالم که دوباره با کی روش کار می‌کنم

آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی فوتبال است

0 3

مدافع ملی‌پوش تیم سپاهان گفت: آروز هر بازیکنی حضور در تیم ملی فوتبال است.

به گزارش سرخ نیوز، امید نورافکن در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت:‌ اردوی خیلی سختی را از لحاظ تمرینی پشت سر گذاشتیم. پنج‌شنبه هم یک بازی دوستانه با نیکاراگوئه داریم امیدوارم بتوانیم برنده باشیم و نکات تاکتیکی که سرمربی گفته را انجام بدهیم.

وی در مورد اینکه در پستی بازی می‌کند که رقیبان  جدی دارد و چقدر امیدوار است که حقش را در تیم ملی بگیرد،‌گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشم. آرزوی هر بازیکنی است که بتواند برای تیم ملی کشورش بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و تمام تلاشم را می‌کنم.

باید دید آیا نورافکن در لیست نهایی تیم ملی حضور خواهد داشت یا خیر.

نورافکن در مورد کار کردن با کارلوس کی‌روش و اینکه قبلا گفته بود سرمربی تیم ملی تنها دو الی سه ساعت در شبانه‌روز می‌خوابد؛ اظهار داشت: در مصاحبه قبلی‌ام هم گفتم آن انرژی که برای کارش می‌گذارد و شخصیت و کاریزمایی که دارد همه ما بازیکنان وقتی می‌بینیم از او انرژی می‌گیریم. خیلی خوشحالم که دوباره با او کار می‌کنم.

بیشتر بخوانید:  گل اول سوئیس به پرتغال توسط آکانجی

امید نورافکن

نورافکن در مورد اینکه چقدر به از صعود گروه b جام جهانی امیدوار است گفت:‌کارمان خیلی سخت است تیم‌های خوبی در گروه‌مان حضور دارند تمام بازیکنانی که در این سه تیم هستند در سطح اول بازی می‌کنند و این کارمان را سخت می‌کند، کار نشدنی نیست اما باید واقعیت‌ها را قبول کنیم که کارمان خیلی سخت است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.