کوتینیو جام جهانی را از دست می دهد؟

مصدومیت بازیکن تیم ملی برزیل؛

0 42

اونای امری، سرمربی استون ویلا، تایید کرد که فیلیپه کوتینیو دچار مصدومیت شده و این احتمال غیبت او در جام جهانی را افزایش داده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، طبق خلاصه بازی استون ویلا روز گذشته به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی رسید و البته کوتینیو جایی در ترکیب استون ویلا نداشت.

این موضوع باعث شد که بسیاری از هواداران این تیم و خبرنگاران رسانه‌های مختلف با این سوال روبرو شوند که دلیل غیبت این بازیکن برزیلی در چنین دیدار حساس و مهمی چه بوده است؛ امری پس از پایان بازی پاسخ این سوال را داد تا باعث نگرانی جدی کادر فنی و هواداران تیم ملی برزیل شود.

امری در گفتگو با بیرمنگام میل اظهار داشت:« کوتینیو مصدوم است. من نمی‌دانم که مدت زمان دوری او از میادین چقدر خواهد بود اما او امروز نمی‌توانست بازی کند و تا پس از پایان وقفه دیدارهای جام جهانی نیز برای ما به میدان نخواهد رفت. مصدومیت او از ناحیه ماهیچه است. او قرار نیست روز پنجشنبه یا یکشنبه بازی کند چون مصدوم است و برای مدت بیشتری نیاز به دوری از میادین دارد.»

بیشتر بخوانید:  گونچالو راموس: رونالدو همیشه الگوی من بوده

 فیلیپه کوتینیو

استون ویلا موفق شد در غیاب این بازیکن نیز سه امتیاز حساس و ارزشمند را برابر منچستریونایتد به دست آورد اما خبر مصدومیت او در فاصله دو هفته تا برگزاری جام جهانی 2022 قطر، خبر خوبی برای تیته نیست و مطمئنا باعث نگرانی کادر فنی تیم ملی برزیل شده است. به این ترتیب باید دید که آیا این بازیکن می‌تواند به موقع خودش را برای حضور در جام جهانی آماده کند یا او هم مانند بسیاری دیگر از بازیکنان در هفته‌های اخیر به فهرست غایبان جام جهانی اضافه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.