رافائل واران به جام جهانی می‌رسد

منچستریونایتد در جام جهانی ۲۰۲۲

0 17

با وجود اینکه رافائل واران در دیدار منچستریونایتد و چلسی مصدوم شد و با چشم‌های اشک‌بار زمین را ترک کرد ولی امروز خبر رسید که او می‌تواند در جام جهانی به میدان برود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، شانزده روز پیش در دیدار چلسی و منچستریونایتد که با تساوی 1-1 به پایان رسید رافائل واران، مدافع فرانسوی یونایتد، از ناحیه ران مصدوم شد و لنگ‌لنگان و درحالیکه گریه می‌کرد زمین چمن استمفوردبریج را ترک کرد.

بعد از آن گزارش‌هایی منتشر شد که خبر بدی برای دیدیه دشان و تیم ملی فرانسه به حساب می‌آمد. این گزارش‌ها حاکی از این بود که مصدومیت واران جدی است و او در قطر قادر به همراهی خروس‌ها نخواهد بود.

واران، در روزهای گذشته در کلرفونتن، مرکز تمرینی تیم ملی فرانسه، زیر نظر متخصصین و پزشک‌ها برای پشت سر گذاشتن مصدومیت تلاش می‌کرد ولی تا امروز خبرهای خوبی از او به گوش نمی‌رسید.

اما نشریه فرانسوی اکیپ امروز اعلام کرد روند درمان این مدافع فرانسوی طبق برنامه از پیش تعیین‌شده پیش می‌رود و تیم ملی فرانسه مطمئن است که او را در جام جهانی قطر در اختیار خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  پدیده برزیلی در راه رئال مادرید / پرز چلسی و PSG را ناکام گذاشت

فرانسه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی را از روز 22 نوامبر با بازی مقابل استرالیا آغاز خواهد کرد. اکیپ می‌گوید واران در یکی دو روز اخیر شروع به دویدن کرده و روند درمان و ریکاوری او یک پله پیشرفت کرده است. با این حال او در دو دیدار باقی‌مانده منچستریونایتد پیش از جام جهانی حضور نخواهد داشت و اولین مسابقه او با پیراهن فرانسه در قطر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.