شادی ستاره های برزیل از دعوت به جام جهانی

شادی عجیب ستاره منچستر

0 106

با اعلام رسمی لیست تیم ملی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر، بازیکنان جوان این تیم خوشحالی زاید الوصفی از خود نشان دادند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، دقایقی پیش فهرست 26 نفره بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برزیل برای شرکت در جام جهانی 2022 قطر را منتشر کرد.

از اولین واکنش‌ها به این فهرست شادی فو‌ق‌العاده سه ستاره برزیلی بود که بعد از مطمئن شدن از حضورشان در فهرست برزیل در جام جهانی از شادی سر از پا نمی‌شناختند. سه ستاره برزیلی که در لیگ برتر انگلیس حضور دارند و در منچستریونایتد، تاتنهام و نیوکسل بازی می‌کنند.

شادی آنتونی از دعوت شدن به لیست تیم ملی
شادی آنتونی از دعوت شدن به لیست تیم ملی

این سه فوتبالیست برزیلی در خانه‌هایشان جلوی تلویزیون نشسته بودند و در کنار خانواده منتظر بودند تا لحظه معرفی فهرست تیم ملی برزیل را از رسانه‌های کشورشان تماشا کنند.

خانواده آنتونی، ستاره منچستریونایتد، درحالیکه پیراهن‌ شیاطین سرخ را پوشیده بودند روی مبل نشسته و به تلویزیون چشم دوخته بودند. وقتی نام این وینگر 22ساله از تلویزیون شنیده شد خانواده آنتونی از شادی به هوا پریدند و او را در آغوش گرفتند. آنتونی این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید:  دو دستگی در تیم ملی آلمان؛ یا بایرنی هستی یا غیر بایرنی!
شادی آنتونی از دعوت شدن به لیست تیم ملی
شادی آنتونی از دعوت شدن به لیست تیم ملی

تصاویر مشابهی هم از خانواده ریچارلیسون منتشر شده است. او هم بعد از شنیدن نامش در فهرست سلسائو از خوشحالی زانو زده و خانواده‌اش را در آغوش می‌گیرد.

شادی برونو گیمارش از دعوت شدن به لیست تیم ملی
شادی برونو گیمارش از دعوت شدن به لیست تیم ملی

تصاویر خانواده برونو گیمارش، ستاره نیوکسل، هم مورد توجه قرار گرفته چرا که او در حالی در کنار خانواده‌اش مقابل تلویزیون نشسته که فرزند تازه به دنیا آمده‌اش را در آغوش دارد. شادی برونو گیمارش آرام‌تر از آنتونی و ریچارلیسون بود چرا که او باید مراقب فرزند نوزادش می‌بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.