مدافع تیم ملی ژاپن به جام جهانی ۲۰۲۲ می‌رسد

تیم ملی ژاپن در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

0 25

اعلام سرمربی تیم ملی ژاپن مصدومیت تاکه‌هیرو تومیاسو، ستاره ژاپنی آرسنال، جدی نیست و او می‌تواند در بازی اول ژاپن در جام جهانی قطر به میدان برود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته تاکه‌هیرو تومیاسو، مدافع ژاپنی آرسنال، در بازی این تیم مقابل اف‌سی زوریخ در لیگ اروپا از ناحیه ران مصدوم شد و مجبور شد زمین را ترک کند.

از آن روز تیم ملی ژاپن نگران بود که این ستاره خود را در جام جهانی قطر در اختیار نداشته باشد. اما هاجیمه موریاسو، سرمربی سامورایی‌ها، امروز خیال هواداران تیم ملی این کشور را راحت کرد و گفت مصدومیت تومیاسو جدی نیست و پزشکان ژاپنی اعلام کرده‌اند او می‌تواند در اولین بازی تیم ملی ژاپن در جام جهانی قطر که روز 23 نوامبر مقابل آلمان برگزار خواهد شد شرکت کند.

کیودو نیوز در مصاحبه‌ای با سرمربی ژاپن به نقل از او نوشت:” پزشکان تیم ملی به من گفته‌اند که تومیاسو مشکلی ندارد و پیش از شروع تورنمنت قطر به تیم ملی خواهد پیوست و از اولین بازی به میدان خواهد رفت”.

بیشتر بخوانید:  برنامه بازی های جام جهانی – شنبه 5 آذر

مدافع تیم ملی ژاپن به جام جهانی ۲۰۲۲ می‌رسد

این خبر علاوه بر ساموریایی‌های آبی برای آرسنال هم خوشحال‌کننده است چرا که آرتتا در پست دفاع کناری گزینه‌های متعددی در اختیار ندارد و روز یکشنبه در جریان پیروزی 1-0 تیمش مقابل چلسی از اولکساندر زینچنکو در این پست استفاده کرده بود.

آرتتا بعد از مصدومیت تومیاسو در بازی مقابل اف‌سی زوریخ گفته بود:” تاکه‌هیرو احساس می‌کرد پایش دچار مشکل شده و ما ریسک نکردیم. امیدوارم مشکل جدی نباشد چرا که به او احتیاج داریم”.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.