جام جهانی 2022/شکیرا برای چهارمین بار به جام جهانی می‌آید

ملکه جام جهانی!

0 2,623

شکیرا آنقدر در دوره‌های مختلف جام جهانی حضور داشته که حالا به او لقب ملکه جام جهانی را می‌دهند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، شکیرا یکبار دیگر با بازگشت به جام جهانی خود را در کانون توجهات قرار خواهد داد. این خواننده کلمبیایی برای چهارمین بار قرار است در مراسم و فستیوال‌هایی که همزمان با این مسابقات برگزار می‌شود، حضور داشته باشد.

او اولین بار در سال 2006 و جام جهانی آلمانی با آهنگ ‘Hips Don’t Lie’ در جام جهانی حضور پیدا کرد و در آن دوره با اجرای آهنگ ‘Bamboo’ به همراه ویکلیف جین، بسیار محبوب شد. آن آهنگ در آن زمان بسیار طرفدار داشت و واقعا سکوها را به جنب و جوش می‌انداخت.

در سال 2010 شکیرا با آهنگ جذاب ‘Waka Waka’ به جام جهانی برگشت؛ آهنگی که هنوز هم ریتم آن در ذهن هر طرفدار فوتبالی هست. آن آهنگ با حال و حوای میزبان مسابقات یعنی آفریقای جنوبی تطابق داشت و با قهرمانی اسپانیا در آن دوره لذت اجرای آهنگ برای شکیرا دوچندان شد.

شکیرا و جرارد پیکه

در آخرین دوره شکیرا آهنگی را برای مراسم افتتاحیه اجرا کرد. او در آخرین دوره حضورش در جام جهانی آهنگ ‘La la la la la’ را اجرا کرد. این هنرمند کلمبیایی یکی از چهره‌های اصلی مراسم افتتاحیه در جام جهانی قطر خواهد بود که در کنار بلک آید پیز و بی تی اس در مراسمی فراموش نشدنی اجرا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی تورینو 0 اینتر 1

در حال حاضر، خواننده کلمبیایی سالی فراموش نشدنی را سپری می‌کند، چراکه آهنگ‌های جدید او مانند Monotonia و Te felicito بازخورد فوق العاده‌ای در تمام پلتفرم های دیجیتال کسب کرده و احتمالاً سال 2022 بهترین سال او از نظر فروش خواهد بود.

از سوی دیگر، جدایی پر سر و صدای او از جرارد پیکه، این خواننده را برای چند هفته در کانون توجه رسانه‌های جریان اصلی چه نوشتاری و چه تلویزیونی قرار داد. با وجود جنجال‌ها و مشکلات جدایی، به نظر می‌رسد هر دو زندگی خود را بازسازی و مشکلات را در گذشته رها کرده‌اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.