باخت فنی استرالیا مقابل ایران در سایت FIBA ثبت شد

پنجره پنجم انتخابی جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳

0 94

باخت فنی تیم ملی بسکتبال استرالیا مقابل ایران، در سایت فدراسیون جهانی ثبت شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایسنا، امروز (دوشنبه) ۲۳ آبان ۱۴۰۱، در جریان رقابت‌های پنجره پنجم انتخابی جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳، تیم ملی بسکتبال ایران در تهران میزبان استرالیا بود که کانگوروها به دلیل عدم حضور در این دیدار رسما از طرف داوران و ناظر فیبا ۲۰ – صفر بازنده معرفی شدند. به این ترتیب ایران به دلیل باخت فنی استرالیا، با یک برد و یک باخت این پنجره را پشت سر گذاشت.

بازیکنان تیم ملی بسکتبال ایران بعد از ظهر امروز با حضور در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آماده حضور مقابل استرالیا شدند اما عدم حضور تیم مهمان سبب شد که داوران فیلیپینی، اندونزیایی و تایلندی رای به پیروزی ایران و باخت فنی استرالیا دهند.

تیم ملی بسکتبال ایران اوایل اسفند سال جاری در پنجره ششم انتخابی‌ها مهمان تیم‌های ملی چین و ژاپن است که به احتمال خیلی زیاد هر دوی این مسابقات در ژاپن برگزار خواهد شد چون قوانین قرنطینه شدید چین، اجازه برگزاری مسابقات در این کشور را نمی‌دهد.

با توجه به این برد حساس و باخت ۸۱ – ۶۱ امشب (دوشنبه) قزاقستان مقابل ژاپن، شرایط تیم ملی بسکتبال ایران برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۳ بسیار مساعد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.