مسی: معتقدم به پایان فوتبالم نزدیک می‌شوم

0 48

مسی در مصاحبه با اسکیل لاوتزی گفت معتقدم به پایان فوتبالم نزدیک می‌شوم و مدت زیادی بازی نخواهم کرد. من همسر و سه فرزند دارم و نظر آنها نیز برای من بسیار مهم است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی در 35 سالگی پنجمین جام جهانی خود را پیش رو دارد و امید اول آرژانتین در این رقابت‌هاست. مسی تا پایان فصل با پی اس جی قرارداد دارد و شایعات زیادی در مورد آینده‌اش به گوش می‌رسد.

فوق ستاره آلبی سلسته در مصاحبه با هم‌تیمی سابق خود، اسکیل لاوتزی و در مورد احتمال بازنشستگی در فوتبال آرژانتین گفت: «از کودکی رویای بازی در لیگ آرژانتین را داشتم ولی این اتفاق الان به خیلی چیزها بستگی دارد. من همسر و سه فرزند دارم و نظر آنها نیز برای من بسیار مهم است. سال قبل تغییر بزرگی در زندگی‌ام رخ داد و پس از سال‌ها از بارسا جدا شدم و تازه توانسته‌ام خودم را با زندگی در پاریس وفق بدهم. از الان نمی‌توانم چیزی در مورد مقصد آینده‌ام بگویم.»

مسی: معتقدم به پایان فوتبالم نزدیک می‌شوم و مدت زیادی بازی نخواهم کرد

مسی در مورد اینکه چه زمانی بازنشسته خواهد شد، گفت:«عاشق فوتبال هستم و در زندگی‌ام این کاری بوده که همیشه انجام داده‌ام. اطمینان دارم پس از بازنشستگی هم در فوتبال خواهم ماند ولی اینکه در چه نقشی، مشخص نیست. معتقدم به پایان فوتبالم نزدیک می‌شوم و مدت زیادی بازی نخواهم کرد.»

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی پورتو 2 براگا 0
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.