ژست بازیکن انگلیس سوژه فضای مجازی شد

نحوه ایتسادن جیمز مدیسون ترول شد!

0 94

نحوه ایستادن جیمز مدیسون بازیکن تیم ملی انگلیس در عکس تیمی پیش از سفر به قطر، سوژه فضای مجازی شد.

به گزارش سرخ نیوز، تیم ملی انگلیس به قطر رسید و حالا شاگردان گرت ساوت‌گیت خود را برای دیدار روز دوشنبه برابر ایران آماده می کنند. سه شیرها ابتدا در سنت جرج پارک لندن گرد هم جمع شدند و پس از دیدار و احوال پرسی های دوستانه، عکسی به یادگار گرفتند.

تصویری که از شاگردان ساوت‌گیت در شبکه های رسمی اجتماعی تیم ملی انگلیس منتشر شده، حاوی نکته جالبی بود و هواداران سه شیرها همگی متفق القول اعلام کردند که جیمز مدیسون به طرز خنده داری، حرکت عجیب اشلی کول را تکرار کرده است.

ستاره لسترسیتی به همراه سایر هم تیمی هایش به تصور کشیده شد اما به طرز ناخوشایندی از پهلو به تصویر متمایل شده بود. طرفداران انگلیس به این تصویر در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داده اند و ژست او را با ژست اشلی کول مقایسه کردند.

تیم ملی انگلیس

مدافع سابق چلسی و آرسنال در زمان حضور در رم و در سال 2014، موضع مشابهی در عکس تیمش داشت. در شرایطی که ستاره های جالوروسی مشغول گرفتن عکس دست جمعی بودند، اشلی کول با ژست عجیبی به پهلو و با فاصله نسبت به سایرین، برابر دوربین ایستاد که این مسئله نیز در آن زمان، واکنش های زیادی را در پی داشت.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی رئال مادرید 1 اتلتیک بیلبائو 1

پس از انتشار تصویر تیمی سه شیرها، یکی از هواداران انگلیس در فضای مجازی نوشت: “جیمز مدیسون حال و هوای اشلی کول را می دهد.” یکی دیگر در توییتی گفت: “جیمز مدیسون بهترین برداشت خود از اشلی کول را انجام می دهد؟”

نفر سوم اضافه کرد: “ژست جیمز مدیسون، با ادای احترام فوق العاده به اشلی کول.”نفر بعدی نیز به شوخی گفت: “خنده دارترین عکس تیمی که تا به حال دیده ام، مدیسون در حال انجام بهترین برداشت از اشلی کول است.”

جیمز مدیسون در جریان دیدار لسترسیتی برابر وستهم دچار مصدومیت شد که این مسئله نگرانی های زیادی را در پی داشت. با این حال، او اعلام کرد مشکلی برای همراهی انگلیس در جام جهانی ندارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.