سرمربی تیم ملی عربستان: به بازیکنان من اعتماد کنید

باید خودمان را با شرایط تطبیق‌ دهیم

0 107

هروه رنار گفت: من دائما به بازیکنانم می‌گویم باید آماده‌ بازی با آرژانتین در جام جهانی باشند.

به گزارش سرخ نیوز، هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی عربستان در نشست مطبوعاتی قبل از بازی تدارکاتی با کرواسی گفت: بازیکن من آنچه را که باید انجام بدهند بدون توجه به نتیجه این مسابقه، انجام خواهند داد. ما مسابقات دوستانه بسیار زیادی انجام داده‌ایم اما مهم‌ترین مسئله برای من این است همان سطحی که در مسابقات دوستانه داریم، در جام جهانی هم داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: ما با فوتبال زندگی می‌کنیم و باید خودمان را با شرایط تطبیق‌ دهیم. این یکی از ویژگی‌های خوب انسانی است که باعث می‌شود با شرایط محیطی و مواقع اضطراری سازگار باشد. من دائما به بازیکنانم می‌گویم باید آماده‌ بازی با آرژانتین در جام جهانی باشند.

سپس سرمربی عربستان گفت: به بازیکنان من اعتماد کنید. شما آن‌ها را خوب می‌شناسید پس باید صبور باشیم. چرا که در تورنمنت قدرتمندی بازی می‌کنیم و وظیفه تمام مجموعه این است که صبور باشند و اعتماد کنند. به این وسیله همه به تیم ملی عربستان افتخار خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی ناپولی 2 سمپدوریا 0

رنار در پایان در خصوص خط زدن فهد المولد گفت: دلتنگ او می‌شوم. چون بازیکن مهمی است و در مسابقات مقدماتی ۴ گل زده و ۴ پاس گل داده اما بازیکن که جانشین او شده، بازیکن بسیار خوبیست.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.