ضرر عجیب میلیاردی کارلوس کی روش به فوتبال ایران!

فرصتی بزرگی که کی روش عمدا از فوتبال ایران گرفت

0 75

با تصمیم بحث برانگیز و مورد انتقاد کارلوس کی روش در اعلام لیست تیم ملی برای جام جهانی، ضررهای زیادی به فوتبال ایران وارد شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از همشهری، خیلی‌ها منتظر بودند که شاید کی روش در آخرین فرصت‌ها نفر بیست‌وششم را هم به اردو فرا بخواند، اما گویا دیگر خبری نیست. خودش در تهران گفت فهرست مورد نظر نهایی است و البته کل تیم هم به قطر اعزام شد و خلاص. پرهیز کی‌روش از دعوت نفر 26ام انتقادهای بسیار زیادی را به‌دنبال آورده است، چرا که حداقل حسن استفاده از این ظرفیت آن بود که یک فوتبالیست جوان به قطر برود و کسب تجربه کند یا دست‌کم در اتمسفر یک میدان بزرگ قرار بگیرد.

کی‌روش اما این فرصت را از تیم ملی ایران گرفت و البته که زیان فنی، تنها ضرر رویکرد او نبوده است. براساس قوانین فیفا، از روز اول برپایی اردوهای جام جهانی، به باشگاه‌های بازیکنان حاضر در مسابقات روزانه چند هزار دلار پرداخت می‌شود. به این ترتیب اگر یک بازیکن از لیگ برتر به اردوی تیم ملی دعوت می‌شد و حتی ما در همان مرحله گروهی اوت می‌شدیم، باشگاه آن بازیکن ۱۸۰هزار دلار (حدود ۶.۵میلیارد تومان) از فیفا پاداش می‌گرفت، اما کی‌روش به دلایل نامشخص این فرصت را از فوتبال ایران گرفت.

بیشتر بخوانید:  آغاز مینی‌کمپ تیم ملی فوتبال از یکشنبه
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.