نظر کلوپ عوض شد؛ لیورپول با فیرمینو تمدید می کند

هنوز توافق قطعی حاصل نشده

0 149

لیورپول در حال مذاکره برای تمدید قرارداد با روبرتو فیرمینو، ستاره برزیلی و گلزن خود است.

به گزارش سرخ نیوز، قرارداد فعلی روبرتو فیرمینو، مهاجم باتجربه لیورپول، در ماه ژوئن به پایان می رسد و شاید چند ماه قبل به نظر می رسید تردیدی در مورد جدایی او از لیورپول وجود ندارد. اما این ستاره برزیلی که در حال حاضر هشتمین فصل حضور خود در آنفیلد را سپری می کند، تا به اینجای فصل آمار خوبی را به ثبت رسانده و در 13 بازی در لیگ برتر، هفت بار موفق به گلزنی شده است.

به همین دلیل اخبار حاکی از آن است که نظر یورگن کلوپ و اعضای مدیریتی باشگاه در مورد آینده بابی فیرمینو عوض شده و این بازیکن به زودی قراردادش را با مرسی سایدی ها تمدید خواهد کرد. اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد مذاکرات بر سر تمدید قرارداد این مهاجم 31 ساله پیشرفت خوبی داشته و به نظر مشکل چندانی بین طرفین وجود ندارد. البته هنوز توافق قطعی در این رابطه حاصل نشده، اما هم روبرتو فیرمینو و هم یورگن کلوپ به دنبال ادامه همکاری هستند و رابطه ای فوق العاده و دوستان بین این دو وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  گل دوم پرسپولیس مقابل هوادار توسط وحید امیری

روبرتو فیرمینو

روبرتو فیرمینو که اخیرا شانس حضور در ترکیب تیم ملی برزیل در جام جهانی را از دست داده و توسط تیته برای اردوی قطر دعوت نشد، در این مدت استراحت خواهد کرد تا به خوبی برای ادامه فصل و درخشش در ترکیب لیورپول آماده شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.