ادعای جنجالی در آلمان؛ فیفا به باج گیری متهم شد!

0 165

بعد از اتفاقات رخ داده در رابطه با ممنوعیت استفاده از بازوبند One Love، فدراسیون فوتبال آلمان فیفا را به باج گیری متهم کرد!

به گزارش سرخ نیوز، بعد از آنکه تیم ملی آلمان مقابل فشار قطر کوتاه آمد و اعلام کرد از بازوبند One Love در جام جهانی 2022 استفاده نمی‌کند با انتقادهای شدیدی در کشورش مواجه شد.

امروز مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد این فدراسیون از طرف فیفا مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی شده است. او حتی تا اینجا پیش رفت که گفت فدراسیون آلمان هدف باج‌گیری فیفا قرار گرفته است.

تیم ملی آلماناشتفان سیمون، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال آلمان در گفتگویی با رسانه آلمانی دویچلند‌فونک گفت: «ما مقابل فیفا زانو نزدیم. درک می‌کنیم که مردم از این ماجرا عصبانی و خشمگین هستند. ولی از ما باج‌گیری شد و مجبورمان کردند چنین تصمیمی بگیریم. درحالیکه خودمان اصلا مایل به گرفتن این تصمیم نبودیم».

درحالیکه آلمان و شش تیم ملی دیگر قصد داشتند در جام جهانی 2022 قطر از این بازوبند استفاده کنند فیفا با تهدید آنها گفت در صورت استفاده از این بازوبند در قطر کشورهای خاطی را با تحریم‌های ورزشی روبرو خواهد کرد. در نتیجه هر هفت فدراسیون از موضع خود کوتاه آمدند.

بیشتر بخوانید:  گل اول فرانسه به دانمارک توسط امباپه
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.