انتقاد جنجالی دشمن قدیمی کی روش از نمایش تیم ملی

0 149

روی کین به همان شیوه همیشگی خود و با لحنی خشن به اظهار نظر در رابطه با دیدار انگلیس و ایران بیان کرد.

به گزارش سرخ نیوز، سه شیرها به لطف گل‌های جود بلینگهام، بوکایو ساکا و رحیم استرلینگ، در همان نیمه اول کار ایران را یک سره کردند. آن ها در نیمه دوم سه گل دیگر به ثمر رساندند و با توجه دو گلی که ایران زد، بازی با نتیجه عجیب ۶-٢ به پایان رسید.

پیش از شروع دیدار دوم این گروه بین ولز و آمریکا از اسطوره باشگاه منچستر یونایتد خواسته شد تا نظرش را درباره دیدار انگلیس و ایران بگوید.

روی کین به همان شیوه همیشگی خود و با لحنی خشن به اظهار نظر در این رابطه پرداخت. موضوعی که باعث شد حاضرین در استودیو نتوانند خودشان را کنترل کنند و مجبور به خنده شوند. او با انتقاد تند از عملکرد ایران، آن را شوکه کننده دانست‌.

نتیجه بازی ایران و انگلیس

در واقع روی کین بیشتر از این که عملکرد درخشان انگلیس را عامل این پیروزی بزرگ بداند، نمایش بسیار ضعیف ایران را هدف انتقاد خود قرار داد و بعد هم استودیوی برنامه را ترک کرد.

بیشتر بخوانید:  الخلیفی: همه بلینگام را می‌خواهند، این موضوع را پنهان نمی‌کنم

این تنها اظهار نظر جالب درباره جام جهانی و تیم‌های آسیایی نبوده است. در روز افتتاحیه هم گری نویل مدعی شده بود که عربستان می‌تواند تیم‌های گروه خود را اذیت کند. اسطوره باشگاه منچستر یونایتد گفته بود: ” عربستان با ۱۰ هزار هوادار به مصاف آرژانتین می‌رود و می‌تواند این تیم را به دردسر بیندازد.”

گفتنی است روی کین پیش از این در اظهاری نظری جنجالی درباره کارلوس کی روش و زمان حضورش در منچستر یونایتد گفته بود: ” او یک مربی عالی بود و کاملاً دفاعی. من همیشه احساس می‌کردم که رابطه خوبی با هم داشتیم، مخصوصاً در اولین حضور او در یونایتد. در اواخر دوران حضورم در یونایتد، متوجه شدم که او واقعاً به من بی‌احترامی می‌کند، بنابراین ما کمی دچار اختلاف شدیم.

کارلوس کی روش

کی روش وفاداری من را زیر سوال برد، بنابراین به او گفتم کجا برود. یکی از پشیمانی‌های بزرگ من این است که سرش را از تن جدا نکردم! اما بله، او یک مربی عالی است.”

بیشتر بخوانید:  رونالدو در این جا بیش تر از عربستان رشد خواهد کرد

کی روش در سال ۲۰۰۳، بعد از یک فصل، زمانی که رئال مادرید از او خواست سرمربی یونایتد شود، از منچستریونایتد جدا شد. کی روش بعد از ۱۰ ماه از این سمت اخراج شد و به رتبه چهارم لالیگا سقوط کرد و فرگوسن با کمال میل از بازگشت او به یونایتد استقبال کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.