مسی: باید نشان دهیم یک گروه واقعی و متحد در زمین هستیم

0 13

مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین پس از شکست مقابل عربستان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت باید نشان دهیم یک گروه واقعی و متحد در زمین هستیم.

به گزارش سرخ نیوز، تیم ملی آرژانتین امروز دچار شوک بزرگی شده و در اولین دیدار خود در مرحله گروهی با نتیجه 1-2 مقابل عربستان شکست خورد. این اتفاق در حالی رخ داد که آلبی سلسته در نیمه اول با تک گل لیونل مسی با برتری 0-1 به رختکن رفت، اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و عربستان دو بار موفق به گلزنی شد. حالا لیونل مسی تاکید کرد بازیکنان آرژانتین نباید به دنبال بهانه باشند و این تیم باید دوباره قدرت خود را نشان دهد.

لیونل مسی گفت: “هیچ بهانه‌ای وجود ندارد و ما باید متحدتر از همیشه باشیم. تیم ملی آرژانتین یک گروه قدرتمند است که این موضوع را در گذشته نشان داده است. ما در مدت اخیر به ندرت چنین شرایطی را تجربه کرده بودیم، پس حالا باید نشان دهیم که یک گروه واقعی و متحد در زمین هستیم.

این شکست یک ضربه بسیار سخت و محکم برای همه بازیکنان و اعضای تیم است و ما اصلا انتظار نداشتیم که جام جهانی 2022 را اینگونه شروع کنیم. البته هر اتفاقی به خاطر وجود دلایلی رخ می‌دهد. ما باید برای آنچه در راه است و مسابقات بعدی خود آماده شویم. باید در دیدارهای پیش رو برنده شویم و رسیدن به این هدف دیگر به خود ما بستگی دارد.”

بیشتر بخوانید:  ترکیب تیم ملی فوتبال اسپانیا در مقابل تیم ملی فوتبال مراکش + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.