نتیجه بازی اسپانیا و کاستاریکا/ این ماتادورهای بی‌رحم!

0 35

بسیاری از فوتبال‌دوستان سراسر جهان انتظار پیروزی شاگردان لوییز انریکه در اولین گام را داشتند اما نتیجه بازی اسپانیا و کاستاریکا برای همه شوکه‌کننده بود.

به گزارش سرخ نیوز، نتیجه بازی اسپانیا و کاستاریکا حتی برای بدبین‌ترین هواداران کاستاریکا که در جام جهانی 2014 به یک‌قدمی حضور در مرحله نیمه‌نهایی هم رسید، غیرقابل باور بود. شاگردان لوییز انریکه در اسپانیا ضمن پیروزی پر گل و تحقیرکننده ۷-۰ برابر کاستاریکا، خود را در قامت یک مدعی عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ مطرح کردند.

نتیجه بازی اسپانیا و کاستاریکا

نتیجه بازی اسپانیا و کاستاریکا امروز به گونه‌ای رقم خورد که پس از شکست سنگین تیم ملی ایران برابر انگلیس، پر گل ترین دیدار جام جهانی 2022 لقب بگیرد. کاستاریکا این بازی را نه خوب شروع کرد، نه خوب مدیریت کرد و نه خوب ادامه داد و به سخت‌ترین شکل ممکن برابر شاگردان لوییز انریکه مجازات شد.

با توجه به نتیجه ۷-۰ بازی اسپانیا و کاستاریکا، شانس تیم ملی آلمان برای صعود به عنوان صدرنشین به پایین‌ترین حد ممکن رسید و با این عملکرد بی‌نقص ماتادورها، هیچ بعید نیست که شاگردان هانسی فلیک برابر این تیم جوان و آماده هم شکست خورده و از دور رقابت‌ها کنار بروند. در گروه E جام جهانی، اسپانیا و ژاپن سه امتیازی، به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید:  فیفا: پوشیدن لباس‌های جنگجویان صلیبی در قطر ممنوع است
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.