انصاری‌فرد: به دنبال تاریخ‌سازی هستیم

0 21

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید در برابر آمریکا به دنبال تاریخ‌سازی هستیم.

به گزارش سرخ نیوز، «کریم انصاری‌فرد» در نشست خبری پیش از بازی ایران آمریکا در هفته سوم مرحله گروهی جام جهانی اظهار داشت: بعد از پیروزی تاریخی در بازی گذشته ما باید برای بازی فردا آماده شویم. ما می‌دانیم بازی فردا چقدر مهم است تا بتوانیم یک بازی تاریخی دیگر خلق کنیم. این بازی برای کشور ما حساس است. می‌توانم این قول را بدهم که همه بازیکنان آماده هستند و باید با هم کار کنیم. همینطور بازیکنانی داریم که می توانیم یک تاریخ دیگر را خلق کنیم. تیم ایلات متحده تیم به شدت خوبی است. ما همه بازی‌های آن‌ها را آنالیز کردیم و می‌خواهیم بازی را به نمایش بگذاریم که همه در ایران خوشحال باشند.

وی با اشاره به شکست مقابل انگلیس و بازگشت روحیه تیم ملی افزود: من زیاد دوست ندارم به بازی انگلیس و اتفاقات آن بازگردم. ما بهتر شدیم. ما توانستیم همدیگر را دوباره جمع کنیم و این همیشه درباره تیم است. برای همین توانستیم مقابل ولز خوب کار کنیم. امیدواریم همان کیفیت را مقابل آمریکا ارائه دهیم. ما مشتاقانه آماده مرحله بعد هستیم. پیروزی مقابل ولز باعث شد افزایش روحیه داشتیم باشیم و برای صعود به مرحله بعدی تلاش کنیم.

بیشتر بخوانید:  ادعای عجیب درباره علت بازی نکردن سردار آزمون

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: همانطور که گفتم تمام تلاش ما این است که مردم را شاد کنیم و همانطور به بقیه ورزشکاران ملحق شویم تا مردم را شاد کنیم. اینجا تکرار می‌کنم یک کاری می‌خواهیم بکنیم که سر کشورمان بالا باشد. مابیشترین تلاش را خواهیم داشت تا بهتری عملکرد را داشته باشیم و به دور بعد صعود کنیم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که 23 دقیقه پایانی بازی ولز چه اتفاقی افتاد و چه حسی را تجربه کرد، اظهار داشت: اگر بخواهم آن لحظات پایانی مقابل ولز را توصیف کنم. فکر می کنم در سال‌های اخیری که فوتبال بازی کردم چنین چیزی را تجربه نکرده بودم. همه بازیکنان این مسئولیت را روی دوش خود حس می‌کردند. لحظات تاریخی خارق العاده ای بود و تصاویر همه چیز را نشان داد. مهمترین نکته خوب شروع کردن، خوب ادامه دادن و خوب به پایان رساندن آن بود. خوشبختانه یک لحظه خیلی شیرین برای فوتبال ایران بود و همه در آن سهیم بودند.

بیشتر بخوانید:  رئال مادرید همدردی خود را با مردم زلزله زده ترکیه و سوریه اعلام کرد + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.