دشان: بنزما؟ تمرکز من روی بازیکنانی است که در اختیار دارم!

0 32

دیدیه دشان در نشست خبری پیش از بازی با تونس در جام جهانی ۲۰۲۲ درباره تیمش اظهاراتی داشته است.

به گزارش سرخ نیوز، تیم ملی فرانسه هر دو بازی قبلی خود را پیروز شده و صعودش به دور بعد جام جهانی قطعی است. فرانسه فردا باید برابر تونس قرار بگیرد در حالی که شایعاتی مبنی بر بازگشت کریم بنزما به گوش می‌رسد. گفته شده مصدومیت کریم بهبود یافته و چون نام او از فهرست خارج نشده، می‌تواند به اردو برگردد.

دیدیه دشان، مربی فرانسه، در نشست خبری امروز خود و در واکنش به این شایعه گفت:«به این موضوع فکر نمی‌کنم و ذهن من درگیر مسائلی دیگر است. نمی‌دانم در مورد کریم چه می‌گویند ولی همه شرایط او را می‌دانیم و اینکه برای بهبودی چقدر زمان نیاز دارد. با کریم پس از اینکه اردو را ترک کرد حرف زدم و دلیل این سؤالات را متوجه نمی‌شوم. با این سؤال می‌خواهید به چه چیز برسید؟ تمرکز من روی بازیکنانی است که در اختیار دارم. شما اگر دوست دارید می‌توانید در مورد بازگشت بنزما خیال‌پردازی و بحث کنید. در مورد مسائلی که باعث برهم خوردن تمرکزمان می‌شود، نظر نخواهم داد.»

بیشتر بخوانید:  شادی گل مدافع بارسا به یاد مسی + عکس

استراحت دادن به بازیکنان اصلی: «تغییراتی در ترکیب اصلی خواهیم داشت ولی اینجا در موردش حرف نمی‌زنم چون نمی خواهم کار حریف را ساده کنم.»

دشان در مورد اینکه امباپه برای رقابت آقای گلی فردا هم بازی خواهد کرد یا خیر، گفت:«نه شما می‌دانید و نه من. کیلیان مغرور نیست و تیم را به خودش ترجیح می‌دهد. همه می‌خواهند فردا بازی کنند و این فقط مربوط به امباپه نیست. او بازیکنی بسیار تعیین کننده است.»

نسل جدید فوتبال فرانسه: «در تیم بازیکنانی داریم که تجربه جام جهانی ندارند ولی آنقدر باکیفیت هستند که مستحق حضور در تیم ملی باشند. همه در بهترین باشگاه‌ها بازی می‌کنند و تیمی متشکل از جوانان و باتجربه‌ها هستیم.»

نقش گریزمان در تیم: «آنتوان در هر دو بازی اخیر به میدان رفته و می‌توانید آنها را دوباره تماشا کنید و ببینید او چه نقشی دارد. گریزمان از لحاظ ذهنی و بدنی روی فرم است و در هر دو فاز تهاجمی و دفاعی بازیکنی مؤثر است.»

بیشتر بخوانید:  انتقال مدافع مکزیکی به بارسلونا لغو شد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.