لوییس فیگو: جدایی قرضی رونالدو برای هر دو طرف سودمند بود

0 28

لوئیس فیگو، ستاره سابق فوتبال پرتغال بیان کرد که جدایی قرضی رونالدو برای هر دو طرف سودمند بوده است.

به گزارش سرخ نیوز، قرارداد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 37 ساله منچستریونایتد، هفته گذشته و پس از مصاحبه جنجالی این بازیکن با پیرس مورگان با توافقی دو طرفه فسخ شد و دوران حضور این بازیکن در اولدترافورد به پایان رسید. لوئیس فیگو، ستاره سابق فوتبال پرتغال، مدعی شد هیچ یک از دو طرف از شرایط همکاری رضایت نداشتند و حالا آینده رونالدو در تیمی رقم می‌خورد که خواهان توافق با این مهاجم گلزن باشد.

لوییس فیگو گفت: “به نظر من جدایی قرضی رونالدو برای هر دو طرف سودمند بود. از این جهت به سود کریستیانو بود که این بازیکن جایی در ترکیب ثابت یونایتد نداشت. همچنین باشگاه نیز احساس می‌کرد این بازیکن نمی‌خواهد در ترکیب یونایتد بماند و این به سود آنها نیز بود. زیرا رونالدو یک بازیکن خاص و مهم است، اما در عین حال سرمربی به او بازی نداده و کریستیانو را به عنوان یک بازیکن مهم در نظر نمی گرفت. او از باشگاه گله کرد و در نهایت طرفین با توافق دوجانبه به این نتیجه رسیدند که بهتر است رونالدو از منچستریونایتد جدا شود.

بیشتر بخوانید:  گزارش بازی سپاهان مقابل فولاد خوزستان / دومین شکست پیاپی شاگردان نکونام

آینده کریستیانو رونالدو و احتمال جدایی این بازیکن؟ من فکر می‌کنم این یک تصمیم شخصی بوده و به اهداف رونالدو و البته به پیشنهاداتی که دریافت کرده، بستگی خواهد داشت. البته این تصمیم شخصی و ورزشی رونالدو به شدت به باشگاه‌هایی بستگی دارد که آرزوی داشتن چنین بازیکنی را در سر دارند.”

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.