مارکوس رشفورد از آمادگی خود بعد از عمل جراحی گفت

به دوران اوج خودم نزدیک شده ام

0 90

مارکوس رشفورد ستاره جوان تیم ملی انگلیس، پس از گذراندن دوران مصدومیت خود، آمادگی کامل برای کمک به تیم ملی کشورش و باشگاهش، منچستریونایتد را خواهد داشت.

به گزارش سرخ نیوز، مارکوس رشفورد در بازی ابتدایی تیم ملی انگلیس برابر ایران از روی نیمکت وارد میدان شده و به عنوان بازیکن تعویضی موفق به گلزنی شد. اما این ستاره انگلیسی در دیدار مقابل ایالات متحده و در جریان تساوی 0-0 نتوانست دروازه حریف را باز کند. حالا مارکوس رشفورد مدعی شد از همیشه آماده تر بوده و در حال بازگشت به روزهای اوج است.

مارکوس رشفورد گفت: “تورنمنت تا به حال قطعا برای من خوب بوده است. راستش را بخواهید، از این بابت خوشحالم که از فوتبالم لذت برده و با هیچ گونه آسیب دیدگی یا مشکلی دست و پنجه نرم نمی کنم. فقط می توانم از این بابت شکرگزار باشم. شرایط در تمرینات برای من خوب بوده است. برای مدت طولانی از بازیکنان تیم ملی دور بودم و خوشحالم که دوباره آنها را می بینم. بنابراین بله، من آماده هستم.

احساس می‌کنم دارم به بهترین حالتم می رسم. بدیهی است که نسبت به سال یا ۱۸ ماه گذشته به این شرایط بسیار نزدیک‌تر هستم. البته احساس می‌کنم هنوز باید برای رسیدن به دوران اوج خود تلاش کنم. اما من از قدم هایی که تاکنون برداشته ام راضی هستم.

بیشتر بخوانید:  ساعت بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک تغییر کرد

حتی در روزهای خوب خودم و تیم، وقتی دچار مصدومیت‌ بودم از شرایط لذت نمی‌بردم. من همیشه درد داشتم و مدیریت این شرایط دشوار بود. اما پس از انجام عمل جراحی می توانم به راحتی حرکت کنم و در حال حاضر شرایط برایم اینگونه شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.