مهاجم آمریکایی: رقابت با ایران باعث افتخارم بود +عکس

0 177

مهاجم تیم ملی فوتبال آمریکا با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش خطاب به بازیکنان ایران نوشت: همبازی بودن با شما باعث افتخارم بود شما بسیار الهام بخش هستید.

به گزارش سرخ نیوز، تیموتی وه‌آ بازیکن تیم فوتبال آمریکا در صفحه اینستاگرام خود برای تیم ایران به‌خاطر این‌همه غرور و عشقی که به مردم دارند،پیامی احساسی ارسال کرد.

تارنمای آس در بازتاب این پیام احساسی مهاجم آمریکایی، یادآور شد: تیم فوتبال ایران با شکست مقابل آمریکا در آخرین بازی مرحله گروهی خود از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد؛ اما برای تلاششان در این مسابقات، تأثیر بسیار خوب و مثبتی در بین رقبای خود بر جای گذاشت.

به نوشته این تارنما، ‌ تیموتی وه‌آ در استوری اینستاگرام خود پیام خداحافظی برای تیم ملی ایران منتشر کرد و در آن تمام احترام خود را به حریف نشان داد و اطمینان داد که آنها در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر الهام‌بخش بودند.

این مهاجم آمریکایی خاطرنشان کرد: آنها همیشه برای من چیزی فراتر از فوتبال بوده است و دوست دارم عشقم را به این تیم فوق‌العاده (ایران) بفرستم. با تمام وجود غرور و عشق به کشور و مردمشان را نشان دادند. با احترام فراوان، شریک‌شدن در میدان با چنین عظمتی باعث افتخار بود.

بیشتر بخوانید:  انتقال مدافع مکزیکی به بارسلونا لغو شد

لازم به ذکر است، تیموتی وه‌آ فرزند ژرژ وه‌آ رئیس جمهور کنونی کشور لیبریا و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال این کشور است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.