دی ماریا برگشت ، دی پائول مصدوم جدید آرژانتینی‌ها

سردرد جدید در اردوی آلبی سلسته

0 197

در آستانه دیدار حساس مرحله یک چهارم نهایی آرژانتین و هلند، رودریگو دی پائول هافبک آلبی سلسته دچار مصدومیت شده است.

به گزارش سرخ نیوز، آرژانتین و هلند برای دیدار بزرگ خود در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر آماده می‌شوند. تمرین امشب آرژانتینی‌ها در شرایطی برگزار شد که تنها نگرانی آلبی‌سلسته در این تمرین اما شرایط بدنی رودریگو دی‌پائول بود. در حالیکه چهل و هشت ساعت تا بازی مقابل هلند باقی مانده لیونل اسکالونی، سرمربی آلبی‌سلسته، نمی‌داند که آیا در روز بازی تمام بازیکنانش را با آمادگی کامل در اختیار خواهد داشت یا نه. یکی از نگرانی‌های او آنخل دی‌ماریا است که در دیدار آرژانتین مقابل استرالیا در یک‌‌هشتم نهایی به خاطر مشکل عضلانی استراحت کرد. اما دی‌ماریا امشب به همراه دیگر بازیکنان تمرین کرد و به نظر می‌رسد مشکل او برطرف شده است.

اما حالا که مشکل دی‌ماریا برطرف شده اسکالونی با یک مصدوم دیگر مواجه شده است. رودریگو دی‌پل امشب در تمرین آلبی‌سلسته به صورت انفرادی و جدا از دیگر بازیکن‌ها تمرینات سبک و ویژه‌ای را دنبال کرد تا مشخص شود با آسیب‌دیدگی مواجه است.

بیشتر بخوانید:  ترکیب هوادار مقابل نفت مسجد سلیمان/ هفته هفدهم لیگ برتر

دی ماریا برگشت ، دی پائول مصدوم جدید آرژانتینی‌هاچند رسانه آرژانتینی گزارش دادند این هافبک اتلتیکو مادرید از ناحیه همسترینگ احساس درد می‌کند و قبل از آنکه میزان شدت آسیب‌دیدگی احتمالی‌اش مشخص شود باید تستهای بیشتری را پشت سر بگذارد. به همین علت اسکالونی امشب تصمیم گرفت او فقط تمرینهایی سبک انجام بدهد تا شرایطش بدتر نشود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.